Trwa ładowanie...
dv7bgjs

Zrzucili z muru kolegę. Nieprzytomnego ogolili i pomalowali mu głowę

Częstochowska policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy według śledczych zrzucili swojego pijanego kolegę z muru, ogolili mu głowę i pomalowali ją mazakiem. Chłopiec w pewnym momencie stracił przytomność. Jego znajomi nagrywali całą sytuację. Do chłopca przyjechało pogotowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łącznie w sprawie zatrzymano cztery osoby
Łącznie w sprawie zatrzymano cztery osoby (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
dv7bgjs

Jeden z zatrzymanych osiemnastolatków usłyszał zarzut narażenia życia i zdrowia oraz uszkodzenia ciała 16-latka, a drugi - naruszenia jego nietykalności, podaje portal dziennikzachodni.pl. Obaj zostali objęci dozorem policyjnym i mają zakaz zbliżania się do nastolatka.

Policja zatrzymała również dwóch kolejnych 16-latków, którzy mieli wziąć udział w ogoleniu głowy kolegi i pomalowaniu jej mazakiem. Ich udział w znęcaniu się nad nastolatkiem zbada sąd rodzinny.

dv7bgjs

Zrzucili go z muru i ogolili

Sytuacja rozegrała się w sobotę po południu w Częstochowie. 16-latek na spotkaniu młodzieży pił własnoręcznie przygotowaną mieszankę alkoholi. W pewnym momencie siedzący obok niego 18-latek objął kolegę w pasie i zrzucił z betonowego muru na ziemię.

Nastolatkowie "dla żartu" zrzucili kolegę z balkonu

Chłopiec stracił przytomność. Wtedy jego znajomi zaczęli nagrywać zdarzenie i postanowili ogolić nastolatkowi głowę. Następnie pomalowali ją mazakiem. Na miejsce przyjechalo pogotowie.

Źródło: dziennikzachodni.pl

dv7bgjs

Podziel się opinią

Share
dv7bgjs
dv7bgjs
Więcej tematów