Trwa ładowanie...
d39j82k

Żołnierz skomentował wpis posła PiS o WOŚP. "Niech mnie pan pocałuje w..."

• Poseł PiS Stanisław Pięta: "Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby"
• Odpowiedź żołnierza: "Jestem żołnierzem zawodowym i biorę udział w WOŚP. I z całym szacunkiem niech mnie pan w tyłek pocałuje"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żołnierz skomentował wpis posła PiS o WOŚP. "Niech mnie pan pocałuje w..."
(WP, Fot: Marcin Gadomski)
d39j82k

W internecie wybuchła gorąca dyskusja po tym, gdy na Twitterze poseł PiS Stanisław Pięta opublikował swój wpis dotyczący przyszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Parlamentarzysta odpowiedział w ten sposób na wpis jednego z dziennikarzy, który zamieścił artykuł podający w wątpliwość to, że w przyszłorocznym wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wezmą przedstawiciele policji czy wojska.

Do dyskusji włączył się Michał Bardoń, który zwrócił się na Twitterze bezpośrednio do posła Pięty:

24 finał WOŚP zaplanowany jest na 10 stycznia 2016 roku. Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. - Przygotowania do finału idą zgodnie z planem i na tym się skupiamy. Zbierzemy tyle, ile zbierzemy i mam nadzieję, że znów uda się pomóc dzieciom i seniorom - powiedział WP Dobies.

d39j82k

Podziel się opinią

Share
d39j82k
d39j82k
Więcej tematów