Trwa ładowanie...

Zniknął słupek wkopany przez Jarosława Kaczyńskiego na Mierzei Wiślanej

Symboliczny słupek – zapowiedź przekopania Mierzei Wiślanej, który stawiał Jarosław Kaczyński, zniknął z plaży. Zostały tylko tablice informujące o przekopie.

Share
Zniknął słupek wkopany przez Jarosława Kaczyńskiego na Mierzei Wiślanej
Źródło: Twitter
d2to7vm

- Mamy pełne prawo uczynić to, co za chwilę uczynimy - mówił kilka dni przed wyborami na plaży na Mierzei Wiślanej Jarosław Kaczyński. Chwile później chwycił łopatę i pomógł wkopać słupek geodezyjny, inaugurując budowę kanału na Mierzei.

Spora część okolicznych mieszkańców jest przeciwna tej inwestycji. Nic więc dziwnego, że symboliczny słupek zniknął. "Nie ma słupka wykopanego przez Naczelnika Jarosława!!! Czy to znaczy, że trzeba będzie kolejny raz uroczyście rozpoczynać prace związane z przekopem Mierzei Wiślanej?" napisał na Twitterze użytkownik Jack i na dowód opublikował zdjęcia z plaży.

d2to7vm

- Słyszałem, że słupek zniknął już na drugi dzień po wkopaniu, ale nie weryfikowałem tej informacji. Nie wiadomo, kto go zabrał, ale nie ma to większego znaczenia, bo przymiarek do rozpoczęcia budowy przekopu było już kilka i zawsze kończyły się tak samo. W tym przypadku mieliśmy do czynienia ze standardowym działaniem przedwyborczym ze strony polityków PiS, mającym ukazać "sprawne" działanie rządu, ale skończyło się to tak jak widać – mówi "Gazecie Wyborczej" Krzysztof Swat, burmistrz Krynicy Morskiej.

Politycy PiS już trzeci raz inaugurowali przekop Mierzei. Zawsze robili to tuż przed wyborami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Trybunał Stanu dla Dudy? „To nieuniknione. Pytanie, czy Kaczyński uniknie odpowiedzialności

d2to7vm

Podziel się opinią

Share
d2to7vm
d2to7vm
Więcej tematów