Trwa ładowanie...
d2r6mbr

Zniknął słupek wkopany przez Jarosława Kaczyńskiego na Mierzei Wiślanej

Symboliczny słupek – zapowiedź przekopania Mierzei Wiślanej, który stawiał Jarosław Kaczyński, zniknął z plaży. Zostały tylko tablice informujące o przekopie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym miejscu powinien być słupek wkopany przez Jarosława Kaczyńskiego
W tym miejscu powinien być słupek wkopany przez Jarosława Kaczyńskiego (Twitter)
d2r6mbr

- Mamy pełne prawo uczynić to, co za chwilę uczynimy - mówił kilka dni przed wyborami na plaży na Mierzei Wiślanej Jarosław Kaczyński. Chwile później chwycił łopatę i pomógł wkopać słupek geodezyjny, inaugurując budowę kanału na Mierzei.

Spora część okolicznych mieszkańców jest przeciwna tej inwestycji. Nic więc dziwnego, że symboliczny słupek zniknął. "Nie ma słupka wykopanego przez Naczelnika Jarosława!!! Czy to znaczy, że trzeba będzie kolejny raz uroczyście rozpoczynać prace związane z przekopem Mierzei Wiślanej?" napisał na Twitterze użytkownik Jack i na dowód opublikował zdjęcia z plaży.

d2r6mbr

- Słyszałem, że słupek zniknął już na drugi dzień po wkopaniu, ale nie weryfikowałem tej informacji. Nie wiadomo, kto go zabrał, ale nie ma to większego znaczenia, bo przymiarek do rozpoczęcia budowy przekopu było już kilka i zawsze kończyły się tak samo. W tym przypadku mieliśmy do czynienia ze standardowym działaniem przedwyborczym ze strony polityków PiS, mającym ukazać "sprawne" działanie rządu, ale skończyło się to tak jak widać – mówi "Gazecie Wyborczej" Krzysztof Swat, burmistrz Krynicy Morskiej.

Politycy PiS już trzeci raz inaugurowali przekop Mierzei. Zawsze robili to tuż przed wyborami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Trybunał Stanu dla Dudy? „To nieuniknione. Pytanie, czy Kaczyński uniknie odpowiedzialności

d2r6mbr

Podziel się opinią

Share

d2r6mbr

d2r6mbr
Więcej tematów