Trwa ładowanie...
d2qfodq

Znęcali się nad kolegą i zgwałcili go. Akt oskarżenia wobec trzech mężczyzn i kobiety

Do sądu w Lublinie wpłynął akt oskarżenia wobec czterech osób, które napadły rówieśnika. Ofiara była katowana przez cały dzień. Śledczy zarzucają oskarżonym fizyczne i psychiczne znęcanie się, wielokrotne pobicie i gwałt. Napastnikom grozi 12 lat więzienia. Do wydarzenia doszło pod Włodawą w maju 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oprawcy znęcali się nad kolegą i grozili mu śmiercią
Oprawcy znęcali się nad kolegą i grozili mu śmiercią (Policja.gov.pl)
d2qfodq

Do Sądu Okręgowego w Lublinie trafił akt oskarżenia dotyczący czterech osób. Dwie z nich, Mateusz J. i Rafał K., nie przyznały się do winy i odmówiły złożenia wyjaśnień. Damian O. nie przyznaje się do pobicia, pozbawienia wolności i zmuszenia do tzw. innej czynności seksualnej. Tłumaczy, że obawiał się kolegów i bał się o siebie i dziewczynę.

Greta P. przyznała się do pomagania rówieśnikom i także mówiła o strachu przed kolegami. Oskarżonym grozi 12 lat więzienia - podaje dziennikwschodni.pl. Sprawa dotyczy wydarzeń z końca maja 2018 r. spod Włodawy (woj. lubelskie).

Ofiara dobrze znała się z 21-letnim Rafałem K., 24-letnim Mateuszem J., 20-letnim Damianem O. i jego dziewczyną 19-letnią Gretą P., jednak dochodziło między nimi do spięć. W feralny dzień między rówieśnikami wywiązała się szarpanina. Poszkodowany został wywleczony z auta i dotkliwie pobity. Oddano na niego mocz.

d2qfodq

Następnie pokrzywdzony został zgwałcony kijem bejsbolowym. Całość nagrano telefonem. Napastnicy katowali swoją ofiarę przez cały dzień. Oprawcy zmusili poszkodowanego do stania przez kilkanaście minut w wodzie sięgającej mu do ust, mimo że nie umiał pływać. Grozili, że jeśli powiadomi policję to go zabiją. Wszyscy napastnicy zostali zatrzymani.

Zobacz także: Sakiewicz dosadnie o aferze sprzed lat: zdjęto majtki tamtej władzy

d2qfodq

Źródło: dziennikwschodni.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2qfodq

d2qfodq
d2qfodq
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów