ycipk-48394r

Lubelskie. Brutalnie pobili kierowcę, bo ochlapał ich błotem

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pałkami brutalnie pobili kierowcę. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Powód napaści? 38-latek, jadąc samochodem, ochlapał ich błotem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna zatrzymany za pobicie
Mężczyzna zatrzymany za pobicie (KPP Krasnystaw)
ycipk-48394r

Do dramatycznego wydarzenia zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw. 38-letni kierowca został pobity przez dwóch mężczyzn: 21-latka - 31-latka.

Napastnicy zadali mu wiele ciosów pałkami po całym ciele. Pobity kierowca trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Jego stan lekarze określili jako zagrażający życiu.

Na podstawie zeznań świadków policjanci z Krasnegostawu ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy tej samej miejscowości, w której doszło do napaści. Jak ustalili śledczy, kierowca ochlapał błotem jednego z napastników, kiedy ten szedł ze swoją koleżanką.

ycipk-48394r

Mężczyzna wraz z kolegą pojechali pod dom kierowcy, gdzie doszło do pobicia. Napastnikom nie przeszkadzało to, że bili 38-latka na oczach świadków.

KPP Krasnystaw
Podziel się

- Jeszcze w niedzielę mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty - poinformował komisarz Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-48394r
ycipk-48394r
ycipk-48394r