Trwa ładowanie...
d4irv2j

Znany youtuber skopał chłopaka. Filmik wrzucił do sieci

W sieci popularne stało się nagranie, na którym widać jak znany polski youtuber, Marcin Krasucki, kopie chłopaka, nazywając go niepełnosprawnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znany youtuber skopał chłopaka. Filmik wrzucił do sieci
(Youtube.com, Fot: YouTube)
d4irv2j

Znany polski youtuber, Marcin Krasucki, opublikował w sieci nagranie, na którym kopie chłopaka, który (jak twierdzi) jest niepełnosprawny. Internauci nie kryli oburzenia, udostępniali nagranie w serwisach społecznościowych, jako dowód na ogromną szkodliwość działań youtubera.

Krasucki znany jest polskim internautom jako "Rafonix". Na swoim kanale, który obserwuje 277 tys. osób, zajmuje się głównie grami komputerowymi.

W ubiegłym tygodniu sieć partnerska Epic Makers, należąca do wydawnictwa Agora, zdecydowała się zerwać umowę z youtuberem, z powodu agresji w jego nagraniach. Wcześniej Epic Makers otrzymało petycje od internautów, którzy zwracali uwagę na propagowanie nienawiści w filmikach "Rafonixa".

d4irv2j

Jak podaje portal Pikio.pl, Marcin Krasucki odniósł się oficjalnie do nagrania, na którym kopie chłopaka. Stwierdził, że bity przez niego człowiek, nie jest niepełnosprawny, choć podczas nagrania youtuber mówi zupełnie coś innego.

Rafonix wyjaśnia, że filmik wstawił na grupę dwa lata temu. Zyskał popularność, ze względu na działania użytkowników w serwisie Wykop.pl. Tłumaczy, że chłopak nie był niepełnosprawny, ale pijany i "najarany".

Źródło: youtube.com

d4irv2j

Podziel się opinią

Share

d4irv2j

d4irv2j
Więcej tematów