Trwa ładowanie...
policja
PAB
04-03-2024 11:56

Znaleziono obiekt. Na miejscu policja i wojsko

W poniedziałek rano na terenie jednej z wsi w gminie Miłakowo (woj. warmińsko-mazurskie) natrafiono na niezidentyfikowany obiekt. Policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańca wsi, że w pobliżu jego posesji wylądował jakiś przedmiot.


W poniedziałek rano na terenie jednej z wsi w gminie Miłakowo (woj. warmińsko-mazurskie) natrafiono na niezidentyfikowany obiekt W poniedziałek rano na terenie jednej z wsi w gminie Miłakowo (woj. warmińsko-mazurskie) natrafiono na niezidentyfikowany obiektŹródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d2x3fow
d2x3fow

Biuro prasowe Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie informuje, że rola policji skupiła się tylko na zabezpieczeniu obiektu do momentu przyjazdu wojska.

- Policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańca wsi, że w pobliżu jego posesji wylądował przedmiot. Policjanci właśnie go zabezpieczają i następnie przekażą wojsku. Będziemy wyjaśniali, co to za obiekt i skąd przyleciał - powiedział Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

Policjant dodał, że wszystko wskazuje na to, że jest to balon meteorologiczny.

- Takich zdarzeń związanych z balonami meteorologicznymi zanotowaliśmy już w regionie wiele - dodał Jackowski.

W związku ze znalezieniem tego obiektu nie zachodzi potrzeba ewakuacji mieszkańców.

Miłakowo to gmina położona około 60-70 kilometrów od granicy z rosyjskim obwodem królewieckim.

Źródło: WP Wiadomości, PAP

d2x3fow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2x3fow
Więcej tematów