Trwa ładowanie...
d223o17
warsztaty
13-10-2009 14:10

Zmień świat na lepszy!

Już 16 października w Fordonie i 23 października w Toruniu Akademia Myśli Społecznej, gorąco zaprasza na warsztaty PROJEKT: ROZWÓJ LOKALNY Działalność organizacji pozarządowych na rzecz rozwoju lokalnego, podczas których, każdy może się nauczyć, jak prostymi narzędziami: zmienić świat na lepszy, cieszyć się ze swojej ulicy, dzielnicy, a może znaleźć nową, lepszą, fascynującą drogę w życiu.

Share
d223o17

Społeczna aktywność lokalna, jest jednym z najważniejszych czynników rozwoju miast i regionów. Ale, trzeba to jasno powiedzieć, jest jedną z najtrudniejszych do zorganizowania działalności. Z jednej strony większość z nas chce dzisiaj zarabiać pieniądze i niechętnie podejmuje aktywność bez wynagrodzenia. Z drugiej strony wszyscy mamy w pamięci czyny społeczne - jedyne jakie znaliśmy wspólne aktywności.

Biorąc to pod uwagę, proponujemy Państwu warsztaty, które w proch rozbiją przywołane wcześniej mity! Działalność społeczna to nie praca za darmo, ani masowy czyn. Oddolna aktywność lokalna, to fascynująca przygoda, która niejednemu może pokazać kierunek w życiu i dać pracę, o której dotąd nie śnił. A radość, którą niesie piękniejący w najbliższym otoczeniu świat, uśmiechnięci i zadowoleni ludzi, oraz satysfakcja zawodowa, są niezastąpione.

O tym jak stać się kimś ważnym, jak zmieniać świat na lepszy, nauczymy wszystkich, którzy pojawią się na naszych warsztatach. Wystarczy zarezerwować sobie czas:

  1. w Fordonie od 16 do 18 października i wypełnić do 10.10 formularz rekrutacyjny na stronie www.ams.org.pl
  1. w Toruniu od 23 do 25 października i wypełnić do 15.10 formularz rekrutacyjny na stronie www.ams.org.pl
d223o17

Stary Fordon, perła architektoniczna Bydgoszczy i całego regionu, będzie nas motywowała, żeby przygoda aktywności lokalnej przestała być dalekim marzeniem, a stała się dzisiejszą, fascynującą rzeczywistością. W Toruniu, gotyckie mury i kamienice oraz nowoczesne przestrzenie naukowe na zmianę przywoływać będą o gruntowne przemyślenie problemów lokalnych w kontekście globalnym.

Przyjdź i sprawdź - my naprawdę jesteśmy uśmiechnięci mogąc pracować dla Was. Bo Akademia Myśli Społecznej, to nasza wspólna sprawa!

Zapisy do 10 października (FORDON) i do 17 października (TORUŃ). Zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona - bądź pierwszy w kolejce do sukcesu.

d223o17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d223o17
d223o17
Więcej tematów