Trwa ładowanie...
d4ncaq8

Zmiana w sejmowej komisji ds. rodziny? Media wskazują, kto zastąpi Magdalenę Biejat

Sejm może zmienić skład Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Na jej czele stoi posłanka Lewicy Magdalena Biejat. Miałby ją zastąpić ktoś z Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Biejat (Lewica) podczas pierwszego posiedzenia Sejmu IX kadencji
Magdalena Biejat (Lewica) podczas pierwszego posiedzenia Sejmu IX kadencji (East News, Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER)
d4ncaq8

Dominika Figurska-Chorosińska miałaby przejąć obowiązki Magdaleny Biejat w sejmowej komisji. Taką informację podał portal wPolityce.pl.

Według tych doniesień, jest to jeden z najbardziej prawdopodobnych scenariuszy, ponieważ większość rządowa zamierza doprowadzić do zmiany w sejmowej komisji rodziny.

Magdalena Biejat stoi na czele Komisji Polityki Spełcznej i Rodziny od 13 listopada br. Posłankę Lewicy poparli w głosowaniu również politycy PiS-u. Z partii rządzącej przeciwne były tylko dwie posłanki: Elżbieta Duda i właśnie Dominika Figurska-Chorosińska.

d4ncaq8

Awantura w Sejmie. Nitras: chronicie Banasia, macie z nim deal

Od kilku dni mówi się o tym, że Magdalena Biejat zostanie zastąpiona kimś ze Zjednoczonej Prawicy. Wniosek w tej sprawie złożyła Solidarna Polska.

Dominika Figurska-Chorosińska, która zasłynęła z ataków na liberalizację prawa aborcyjnego i obrony rodziny i wartości konserwatywnych byłaby dla obozu rządzącego dobrą kandydatką - ocenia portal.

d4ncaq8

Dominika Figurska-Chorosińska przed wyborami do Sejmu była radną sejmiku mazowieckiego z listy PiS. Startowała również w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: wPolityce.pl

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ncaq8

Podziel się opinią

Share

d4ncaq8

d4ncaq8
Więcej tematów