Trwa ładowanie...
d3btikv

Złodziej wydmuchał 8 promili - zobacz wydruk z alkomatu

Policjanci z przemyskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. Ich zdziwienie było wielkie, gdy badanie mężczyzny na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 8 promili alkoholu. Był to najwyższy możliwy wynik badania na skali urządzenia.
Share
Wydruk z alkomatu
Wydruk z alkomatuŹródło: Policja.pl
d3btikv

W czwartek, tuż po godz. 12 został zatrzymany sprawca kradzieży telefonu komórkowego o wartości 200 złotych. Mężczyzna był nietrzeźwy, lecz odpowiadał rzeczowo na zadawane przez policjantów pytania i samodzielnie wsiadł do radiowozu.

Po przewiezieniu do komendy, mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy wydruk z urządzenia wskazywał 8 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Z uwagi na fakt, iż był to najwyższy wynik na skali urządzenia, mężczyznę po kilkunastu minutach poddano ponownemu badaniu z wynikiem przeszło 7 promili.

Zatrzymany 38-latek z powiatu przeworskiego został umieszczony w Miejskim Ośrodku Zapobiegania Uzależnieniom w celu wytrzeźwienia.

Po 27 godzinach mężczyzna był już w stanie odpowiadać karnie za popełniony czyn. Usłyszał zarzut kradzieży i złożył wyjaśnienia. Odpowie za naruszenie art. 119 kodeksu wykroczeń.

NaSygnale.pl: Aktorka zginęła z rąk brata. Szaleniec odciął jej głowę!

d3btikv

Podziel się opinią

Share
d3btikv
d3btikv
Więcej tematów