Trwa ładowanie...
dervr4f

Zlikwidowany punkt z dopalaczami. Zatrzymano 4 osoby

• Wrocławscy policjanci zlikwidowali punkt z dopalaczami
• Zatrzymano 4 osoby, w tym 28-latka podejrzewanego o handel szkodliwymi substancjami
• Jeszcze przed wejściem funkcjonariuszy mężczyzna próbował pozbyć się dopalaczy, jednak nieskutecznie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zlikwidowany punkt z dopalaczami. Zatrzymano 4 osoby
(WP, Fot: Tomasz Gdaniec)
dervr4f

Cztery zatrzymane do wyjaśnienia osoby i przechwycone dopalacze - to efekt działań wrocławskich policjantów i Inspekcji Sanitarnej. Wśród zatrzymanych jest mężczyzna podejrzewany o handel substancjami szkodliwymi dla zdrowia i życia, który jeszcze przed wejściem funkcjonariuszy do punktu próbował pozbyć się dopalaczy. Policjanci odnaleźli je jednak... w rurze kanalizacyjnej.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 kwietnia. Policjanci razem z inspektorami sanitarnymi weszli do jednego z punktów, gdzie - jak podejrzewali - sprzedawano dopalacze. Zatrzymano trzy osoby w wieku od 19 do 36 lat, które kupiły w tym miejscu środki psychoaktywne, a także 28-latka podejrzewanego o handel tymi substancjami.

Zabezpieczono blisko 90 opakowań, które teraz zostaną poddane dokładnej analizie. 28-latek trafił do aresztu, a pozostali zatrzymani zostali zwolnieni.

Jeżeli okaże się, że dopalacze zawierają substancje szkodliwe dla zdrowia lub życia, osobie handlującej nimi może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

dervr4f

Podziel się opinią

Share

dervr4f

dervr4f
Więcej tematów