Trwa ładowanie...
d49xhat
d49xhat

Zemsta internautów. Profil KPRM: "spam lub oszustwo"

"Usunąć profil kancelarii premiera z Facebooka!" - pod takim hasłem internauci rozpoczęli akcję odwetową za usunięcie przez urzędników z KPRM ponad 7 tysięcy komentarzy, krytykujących podpisanie umowy ACTA - podaje RMF FM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d49xhat

Na Facebooku wybuchła regularna wirtualna wojna internautów z urzędnikami z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Internauci zgłaszają administratorom portalu profil kancelarii premiera jako oszukańczy i domagają się jego usunięcia. Instrukcję, jak to zrobić znaleźć można nawet wśród komentarzy pod informacjami na tym właśnie facebookowym koncie kancelarii. Brzmi ona: Po lewej stronie jest link: "Zgłoś: Strona". Następnie należy wybrać "Spam lub oszustwo" i kliknąć "Kontynuuj". "Może przynajmniej na Facebooku ci ludzie nie będą nas oszukiwać..." - głosi powielany w krótkiej instrukcji dopisek.

Odwet internautów to reakcja na usunięcie kilku tysięcy wpisów z oficjalnego kontra kancelarii premiera na Facebooku. Centrum Informacyjne Rządu tłumaczyło, że wykasowano je ze względu na naruszanie netykiety, wulgaryzmy i spam.

Radio ujawniło jednak, że to nieprawda. Firma zajmująca się monitorowaniem portali społecznościowych, miała ich kopie. I odnalazła wulgaryzmy w zaledwie 1,5% z nich. Pozostałe były wyrazem sprzeciwu wobec ACTA.

d49xhat

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d49xhat

d49xhat
d49xhat
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów