Trwa ładowanie...
janusz korwin-mikke

Zdjęcie z Januszem Korwin-Mikkem hitem sieci. Polityk reaguje

Janusz Korwin-Mikke został przyłapany na tym, jak z odchyloną głową i zamkniętymi oczami siedzi na pierwszym posiedzeniu Sejmu. Internauci ocenili, że śpi. W końcu sam polityk zabrał głos. Zaprzecza, że uciął sobie w Sejmie drzemkę.

Share
Zdjęcie z Januszem Korwin-Mikkem hitem sieci. Polityk reaguje
Źródło: Twitter
d24wn3w

Janusz Korwin-Mikke spał podczas pierwszego posiedzenia Sejmu? - zastanawiali się internauci. Wniosek wyciągnęli ze zdjęcia udostępnionego przez Dariusza Jońskiego na Twitterze.

- Nie potwierdzam, aby Janusz Korwin-Mikke spał wczoraj podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. On często przymyka oczy i w ten sposób się skupia. Osoby, które patrzą na niego z boku, mogą mieć błędne wrażenie, że śpi. Wielokrotnie przekonałem się o tym na naszych posiedzeniach - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską partyjny kolega lidera Konfederacji Konrad Berkowicz. Co na to sam Korwin-Mikke?

d24wn3w

Potwierdza wersję, którą przekazał nam Berkowicz. -Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" - Wrzeszczałem na sali chyba z pięć razy, jak przemawiał premier Morawiecki, cały czas brałem żywy udział - zapewnił.

Rzecznik rządu uchyla rąbka tajemnicy ws. nowego ministra sportu

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy mówi się o zasypianiu Korwin-Mikkego w pracy. W 2014 roku internet obiegło jego zdjęcie z Parlamentu Europejskiego. Polityk z otwartymi ustami i słuchawką w uchu, przyjął pozycję półleżącą podczas obrad.

d24wn3w

Przyłapano go również kiedy leżał na stole podczas wizyty w Czeczenii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24wn3w

Podziel się opinią

Share
d24wn3w
d24wn3w
Więcej tematów