Trwa ładowanie...
d2tq0di

Zboczeniec atakuje młode kobiety. Portrety pamięciowe z Częstochowy

Policja publikuje portrety pamięciowe podejrzanego o dwa ataki seksualne na młode kobiety w Częstochowie. Śledczy poszukują mężczyzny, który może odpowiadać za napady w dzielnicach Parkitka oraz Gnaszyn. W obu przypadkach zboczeńca spłoszyli przechodnie.
Share
Portrety pamięciowe sprawcy (lub sprawców) policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobiet
Portrety pamięciowe sprawcy (lub sprawców) policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobietŹródło: Policja
d2tq0di

Pierwszy atak miał miejsce pod koniec listopada, a drugi kilka dni przed świętami. W obu przypadkach napastnik działał tak samo: wysiadał za młodą kobietą z miejskiego i w ustronnym miejscu atakował. Ofiary zostały poturbowane, ale uniknęły gwałtu, bo mężczyznę spłoszyli przechodnie.

Śledczy nie wykluczają, że sprawcą może być ta sama osoba.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretów prosimy o niezwłoczny kontakt z policją - apeluje podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy policji w Częstochowie.

   Policja
Źródło: Policja

Policjanci z częstochowskiej komendy dysponują nagraniem, na którym widać postać przebiegającą przed bramą jednej z posesji w dzielnicy Parkitka. Jednak obraz jest bardzo niewyraźny. Niestety autobusy, którym jechały kobiety, nie miały monitoringu.

d2tq0di

Portrety pamięciowe sprawcy policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobiet. - Kontaktować można się z komendą w Częstochowie (tel: 34 369-12-55) lub najbliższą jednostka policji (tel. 997, 112).

- Zapewniamy anonimowość. Apelujemy też do kobiet o ostrożność i zgłaszanie każdego przypadku napaści na tle seksualnym policji - mówi policjantka.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2tq0di

Podziel się opinią

Share
d2tq0di
d2tq0di
Więcej tematów