Trwa ładowanie...
dm3g6f7

Zboczeniec atakuje młode kobiety. Portrety pamięciowe z Częstochowy

Policja publikuje portrety pamięciowe podejrzanego o dwa ataki seksualne na młode kobiety w Częstochowie. Śledczy poszukują mężczyzny, który może odpowiadać za napady w dzielnicach Parkitka oraz Gnaszyn. W obu przypadkach zboczeńca spłoszyli przechodnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portrety pamięciowe sprawcy (lub sprawców) policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobiet
Portrety pamięciowe sprawcy (lub sprawców) policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobiet (Policja)
dm3g6f7

Pierwszy atak miał miejsce pod koniec listopada, a drugi kilka dni przed świętami. W obu przypadkach napastnik działał tak samo: wysiadał za młodą kobietą z miejskiego i w ustronnym miejscu atakował. Ofiary zostały poturbowane, ale uniknęły gwałtu, bo mężczyznę spłoszyli przechodnie.

Śledczy nie wykluczają, że sprawcą może być ta sama osoba.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretów prosimy o niezwłoczny kontakt z policją - apeluje podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy policji w Częstochowie.

Policja

Policjanci z częstochowskiej komendy dysponują nagraniem, na którym widać postać przebiegającą przed bramą jednej z posesji w dzielnicy Parkitka. Jednak obraz jest bardzo niewyraźny. Niestety autobusy, którym jechały kobiety, nie miały monitoringu.

dm3g6f7

Portrety pamięciowe sprawcy policjanci opracowali dzięki zeznaniom zaatakowanych kobiet. - Kontaktować można się z komendą w Częstochowie (tel: 34 369-12-55) lub najbliższą jednostka policji (tel. 997, 112).

- Zapewniamy anonimowość. Apelujemy też do kobiet o ostrożność i zgłaszanie każdego przypadku napaści na tle seksualnym policji - mówi policjantka.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dm3g6f7

Podziel się opinią

Share

dm3g6f7

dm3g6f7
Więcej tematów