Trwa ładowanie...
d1yroej

Zbigniew Ziobro o imigrantach: nie możemy do tego podchodzić na hurra, jak PO

- Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów - stwierdził Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości uważa, że do kwestii związanych z migracją należy podchodzić "z otwartą debatą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Ziobro inaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja"
Zbigniew Ziobro inaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja" (PAP, Fot: Rafał Guz)
d1yroej

- My nie możemy do tego tematu podchodzić na hurra, jak PO – zaznaczył w środę Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości zainaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja. Problem wpływu migracji na wzrost przestępczości" w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Prokurator generalny chce, by do dyskusji nt. migracji podchodzić "naukowo i z otwartą debatą”. - Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów – zauważył Ziobro.

d1yroej

Jako przykład podał wydarzenia z Kolonii, gdzie podczas sylwestrowej nocy doszło do napaści seksualnych na kobiety. Ustalono, że atakowali je imigranci. - Media niemieckie nie informowały umyślnie o zdarzeniu - przypomniał minister.

Minister sprawiedliwości stwierdził, że migracja jest powiązana z narastaniem ekstremizmu i zamachami terrorystycznymi.

- Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów - stwierdził Zbigniew Ziobro - Tylko dzięki temu, że Zjednoczona Prawica wygrała wybory udało się zatrzymać falę imigrantów z północnej Afryki. Pamiętajmy, że na krótko przed tym Ewa Kopacz jako premier deklarowała, że przyjęcie imigrantów do obowiązek Polski.

I uznał, że kraje, które stawiają wysoko demokrację i wolność słowa, mają Polsce wiele do wytknięcia, podczas gdy same cenzurują pewne niewygodne wydarzenia. - My nie możemy do tego tematu podchodzić na hurra, jak PO – zaznaczył.

d1yroej

Czarzasty o kontrowersyjnych słowach Wałęsy: marna wypowiedź

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1yroej

Podziel się opinią

Share

d1yroej

d1yroej
Więcej tematów