ycipk-2ds754

Zbigniew Ziobro o imigrantach: nie możemy do tego podchodzić na hurra, jak PO

- Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów - stwierdził Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości uważa, że do kwestii związanych z migracją należy podchodzić "z otwartą debatą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Ziobro inaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja"
Zbigniew Ziobro inaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja" (PAP, Fot: Rafał Guz)
ycipk-2ds754

- My nie możemy do tego tematu podchodzić na hurra, jak PO – zaznaczył w środę Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości zainaugurował konferencję naukową "Migracja a integracja. Problem wpływu migracji na wzrost przestępczości" w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Prokurator generalny chce, by do dyskusji nt. migracji podchodzić "naukowo i z otwartą debatą”. - Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów – zauważył Ziobro.

ycipk-2ds754

Jako przykład podał wydarzenia z Kolonii, gdzie podczas sylwestrowej nocy doszło do napaści seksualnych na kobiety. Ustalono, że atakowali je imigranci. - Media niemieckie nie informowały umyślnie o zdarzeniu - przypomniał minister.

Minister sprawiedliwości stwierdził, że migracja jest powiązana z narastaniem ekstremizmu i zamachami terrorystycznymi.

- Widzieliśmy, co działo się w krajach, które szeroko otworzyły się na migrantów - stwierdził Zbigniew Ziobro - Tylko dzięki temu, że Zjednoczona Prawica wygrała wybory udało się zatrzymać falę imigrantów z północnej Afryki. Pamiętajmy, że na krótko przed tym Ewa Kopacz jako premier deklarowała, że przyjęcie imigrantów do obowiązek Polski.

I uznał, że kraje, które stawiają wysoko demokrację i wolność słowa, mają Polsce wiele do wytknięcia, podczas gdy same cenzurują pewne niewygodne wydarzenia. - My nie możemy do tego tematu podchodzić na hurra, jak PO – zaznaczył.

ycipk-2ds754

Czarzasty o kontrowersyjnych słowach Wałęsy: marna wypowiedź

ycipk-2ds754

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ds754

ycipk-2ds754
ycipk-2ds754