Trwa ładowanie...
d4aol8k

Zatrzymano osoby podejrzane o zabójstwo biznesmena

Szczecińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o zastrzelenie szczecińskiego biznesmena Krzysztofa M. na początku listopada. Sąd Rejonowy w Szczecinie postanowił w niedzielę o aresztowaniu ich na trzy miesiące.

d4aol8k
d4aol8k

Zatrzymani to: 31-letni Krzysztof L., 36-letni Krzysztof N. i 38-letni Wiesław W., wszyscy są mieszkańcami Szczecina - poinformowała Anna Kurowska, z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Zatrzymani to kolejni członkowie grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, kierowanej przez Wiesława J. ps. "Picek" - powiedziała Kurowska.

Według niej, zebrane przez policję dowody pozwoliły na przedstawienie wszystkim zatrzymanym zarzutów zabójstwa biznesmena Krzysztofa M., który został zastrzelony przed własnym domem w podszczecińskim Tanowie w nocy z 3 na 4 listopada tego roku.

Wszystkim zatrzymanym przedstawiono zarzuty zabójstwa. Niezależnie od tego Krzysztofowi N. postawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. (an)

d4aol8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aol8k
Więcej tematów