Trwa ładowanie...

Zastępca RPO ma odejść do Biedronia. Opublikowała pożegnalne wideo

Sylwia Spurek złożyła rezygnację z funkcji zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich. "Stało się, podjęłam decyzję" - mówi w wideo pod nazwą "Nowy rozdział". Według nieoficjalnych informacji ma dołączyć do Wiosny Biedronia.

Share
Zastępca RPO ma odejść do Biedronia. Opublikowała pożegnalne wideo
Źródło: East News, Fot: Grzegorz Banaszak
d2c2ovy

- Przez ostatnie trzy i pół roku byłam odpowiedzialna za sprawy dotyczące równego traktowania i kwestie dotyczące prawa administracyjnego i gospodarczego. Odkąd pamiętam moim celem była zmiana świata na lepszy. Każdy powinien móc realizować swoje marzenia - mówi Sylwia Spurek w filmie opublikowanym na Facebooku. Zastępczyni Adama Bodnara odchodzi z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Jak podał nieoficjalnie portal 300polityka.pl Spurek ma dołączyć do Wiosny Roberta Biedronia. - Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się w innych rolach, działaniach, ale w tym samym celu. Kończy się moja misja w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Prawa człowieka to moja pasja. A służba publiczna wpisana jest w moje DNA - tłumaczy w wideo pod nazwą "Nowy rozdział".

Spurek swoje stanowisko zajmowała od 2015 r. W latach 2002-2015 pełniła różne funkcje w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Z wykształcenia jest radczynią prawną i legislatorką. Prywatnie, od 18 lat, jest partnerką Marcina Anaszewicza, wiceprezesa Wiosny i jednego z najbliższych współpracowników Biedronia.

Zobacz także: Adam Bielan o starcie Ochojskiej do PE. Nie krył zaskoczenia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2c2ovy

Podziel się opinią

Share
d2c2ovy
d2c2ovy
Więcej tematów