Trwa ładowanie...
d3voixw

Zaskakujące słowa Andrzeja Dudy o szefie MON. To początek nowej wojny?

Wygląda na to, że konflikt między prezydentem Andrzejem Dudą a szefem resortu obrony Antonim Macierewiczem znów się zaostrzy. Trudno bowiem sobie wyobrazić, aby bez reakcji pozostały słowa prezydenta podczas obchodów Święta Niepodległości, które właśnie upubliczniono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Relacje między prezydentem Andrzejem Dudą i szefem MON Antonim Macierewicz od dawna nie są najlepsze.
Relacje między prezydentem Andrzejem Dudą i szefem MON Antonim Macierewicz od dawna nie są najlepsze. (PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d3voixw

Na Twitterze pojawiło się nagranie z obchodów Święta Niepodległości w Warszawie. Prezydenta Andrzeja Dudę zapytano m.in. o relacje z szefem MON. - Panie prezydencie, co z panem Antonim, dogadacie się jakoś panowie? - zapytał jeden z uczestników uroczystości.

- Musi sobie parę rzeczy przemyśleć - odpowiedział Duda.

Chwilę później powiedział z uśmiechem na ustach coś, co musi zaskakiwać.

d3voixw

- Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko - stwierdził prezydent.

Słowa Dudy nagrał przypadkowo obcokrajowiec, który był 11 listopada w Warszawie. To, co zarejestrował, zamieścił na YouTube. Na film natrafił ktoś w Polsce i zwrócił uwagę na wypowiedź prezydenta, która padła pod koniec 8. minuty nagrania.

d3voixw

Podziel się opinią

Share

d3voixw

d3voixw
Więcej tematów