Trwa ładowanie...
d36m5l7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zarzut dla zabójcy 16-latka z Zębu

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 22-letniego mężczyzny, któremu zarzuca się zabójstwo 16-latka z Zębu k. Zakopanego. Przyznał się do winy; grozi mu dożywocie - powiedział Stanisław Staszel z zakopiańskiej prokuratury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d36m5l7

- Podejrzany został zatrzymany w czwartek. Podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia - powiedział Staszel i zaznaczył, że podejrzany i ofiara nie znali się wcześniej.

16-letni Marcin zginął od ciosów tępym narzędziem w głowę. W piątek nad ranem policja z udziałem zatrzymanego przeprowadziła tzw. eksperyment procesowy, który pozwolił na odtworzenie przebiegu zdarzeń.

Ciało chłopaka znalazł 11 sierpnia rano pracownik leśny przy leśnej drodze w miejscu składowania ściętego drzewa, niedaleko od drogi prowadzącej z Zakopanego w kierunku Łysej Polany. Marcin ostatni raz był widziany kilka godzin wcześniej na festynie w Zębie.

d36m5l7

Podziel się opinią

Share

d36m5l7

d36m5l7
Więcej tematów