Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
19-02-2015 13:53

Zapłacili średnio 13 zł za kurs po Warszawie. I nawet nie wyjęli gotówki!

Miniony tydzień okazał się rekordowy pod względem liczby kursów z "Płatnością przez aplikację" w mytaxi. Akcja "Warszawskie taksówki o połowę taniej" pokazała, że odpowiednia zachęta jest w stanie przekonać Polaków do płatności bezgotówkowych, w tym płatności mobilnych.

Zapłacili średnio 13 zł za kurs po Warszawie. I nawet nie wyjęli gotówki!Źródło: Materiały prasowe
d3ipa0v

Akcja mytaxi „Warszawskie taksówki o połowę taniej” rozpoczęła się w niedzielę, 01.02.2015. Od samego początku zainteresowanie akcją było ogromne i z dnia na dzień rosła nie tylko liczba zleceń bezgotówkowych, ale też liczba nowych użytkowników, którzy skuszeni promocją postanowili ściągnąć aplikację. Przez cały pierwszy tydzień promocji liczba użytkowników, którzy po raz pierwszy skorzystali z aplikacji wzrosła 10 razy w porównaniu do średniego tygodnia w styczniu. Dodatkowo liczba wszystkich zamówień bezgotówkowych wzrosła w tym czasie 5 razy. Przy stawce początkowej na poziomie 4 zł oraz cenie za km od 0,90 zł do 1,20 zł, średnia opłata za kurs wynosiła ok. 13 zł.

- Do momentu startu akcji płatności bezgotówkowe stanowiły 40% naszych kursów w Warszawie. Poprzez promocję chcieliśmy nie tylko odwdzięczyć się użytkownikom mytaxi za zaufanie, ale też przekonać ich do wygody i bezpieczeństwa, jaką gwarantują płatności bezgotówkowe przez aplikację – komentuje Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce. – Obecnie stosunek płatności bezgotówkowych do gotówkowych wynosi 80% do 20%, co jest dla nas świetnym wynikiem. Mam nadzieję, że większość pasażerów, którzy skorzystali z promocji, pozostanie wierna płatnościom bezgotówkowym - dodaje.

Organizatorów cieszy również entuzjazm, z jakim akcję przyjęli taksówkarze, którzy w lutym płacą mytaxi o połowę mniejszą prowizję, czyli tylko 1,50 zł za zlecenie. Najlepsi na jednej zmianie realizowali nawet 20 kursów.

Akcja trwa od 1 do 28 lutego i pozwala na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację” rozliczanego kartą Visa, MasterCard lub za pomocą konta PayPal.

d3ipa0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ipa0v
Więcej tematów