Trwa ładowanie...
d10wkgs
d10wkgs

Zapaleni grzybiarze i trenerzy sportowi dzieci. Już w niedzielę w #dzieńdobrylatoWP

W niedzielnym programie #dzieńdobrylatoWP opowiemy o tematach, które w okresie wakacyjnym są najbliższe Polakom. Będziecie mogli obejrzeć m.in. byłego wicepremiera Janusza Piechocińskiego, który opowie o... zbieraniu grzybów! Dowiecie się też, jak zachęcić dziecko do uprawiania sportu i jak rozwijać jego sportowy talent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d10wkgs

Zapraszamy do spędzenia niedzielnego poranka razem z Telewizją WP.

GRZYBOBRANIE – SPORT NARODOWY POLAKÓW
Zbliża się jesień i sezon na grzyby. Z powodu panujących upałów, póki co, znalezienie ich jest zadaniem dla najbardziej zaprawionych grzybiarzy. Ale Polacy wyczekują opadów deszczu, aby móc wybrać się na relaksujący spacer leśnymi ścieżkami i przynieść ze sobą smakowite grzyby. Na jakie ich gatunki musimy uważać? Z jakich grzybów najbardziej słynie Polska? I czy jesteśmy swojego rodzaju fenomenem, jeśli chodzi o zamiłowanie do grzybobrania? O tym opowiedzą Izabela Kulińska, miłośniczka grzybów, blog SmacznaPyza oraz Janusz Piechociński, były wicepremier i minister gospodarki – zapalony grzybiarz.

DZIECI A SPORT – JAK PRAWIDŁOWO ROZWIJAĆ TALENT DZIECKA
Często rodzice swoje niespełnione ambicje sportowe przelewają na swoje dzieci. Nakładanie zbyt dużej presji, wymagań i oczekiwań na swoich podopiecznych może łatwo zakończyć się zniechęceniem dziecka do uprawiania sportu i rozwijania swojego talentu. A przecież dla rozwoju dzieci sport jest niezwykle ważny i powinien być przede wszystkim pasją, zabawą i sprawiać radość. Jak właściwie pokierować rozwojem swojego dziecka? Czy rodzice i trenerzy często przesadzają? O tym opowiedzą Emilia Roszkowska, 13-latka, wicemistrzyni świata w żeglarskiej klasie O'PEN BIC, jej tata, który od najmłodszych lat kieruje jej „karierą” – Andrzej Roszkowski, a także Katarzyna Selwant, psycholog sportowy i Roman Kosecki, były reprezentant Polski w piłce nożnej, który prowadzi szkółkę piłkarską.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170

d10wkgs

Podziel się opinią

Share

d10wkgs

d10wkgs
Więcej tematów