Trwa ładowanie...
d3dm5dx

Zakrwawiony uciekał przed mężczyznami z maczetami. Wiemy jak było naprawdę

Zamiast zakrwawionego mężczyzny drobne rozcięcie, nie bójka tylko sprzeczka, maczety były, ale nikt nikomu nie groził. Wyjaśniamy zajście z poniedziałkowej nocy w Poznaniu-Krzesinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po przesłuchaniu obu stron śledczy zdecydują o ewentualnym postawieniu zarzutów
Po przesłuchaniu obu stron śledczy zdecydują o ewentualnym postawieniu zarzutów (iStock.com, Fot: MaboHH)
d3dm5dx

Ranny mężczyzna szukał schronienia przed trzema napastnikami, którzy gonili go z maczetami i chcieli pobić. Z opresji wybawili go strażacy z remizy. Bandyci uciekli, ale dzięki policyjnej obławie udało się ich schwytać - tak o wydarzeniach z Poznania pisały we wtorek rano media. Wyjaśniamy jak było naprawdę.

Starcie, które swój finał miało w remizie zaczęło się pod jednym z poznańskich pensjonatów. Para Ukraińców przyszła w odwiedziny do swoich znajomych. W trakcie ich pobytu wywiązała się sprzeczka. W wyniku awantury obywatel Ukrainy został uderzony w twarz i miał rozciętą wargę. Mężczyzna uciekł pod jedną z remiz - mówi WP podkom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Dwójka Polaków zaczęła krzyczeć w kierunku Ukraińca i grozić mu. Strażacy zadzwonili po wsparcie policji. Kilka godz. po zdarzeniu zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy, żadnej obławy nie było. Przy jednym z mężczyzn znaleziono maczetę, ale nie została ona użyta w trakcie pogróżek pod jednostką straży pożarnej. Możliwe, że zostanie zwrócona właścicielom po przesłuchaniu.

d3dm5dx

Policjanci zabezpieczyli monitoring i będą wyjaśniać zajścia, które miały miejsce zarówno pod pensjonatem, jak i pod remizą. Poszkodowany Ukrainiec ma zostać przesłuchany jeszcze we wtorek. Zatrzymani mężczyźni czekają w areszcie, żeby przedstawić swoją wersję wydarzeń. Po tym śledczy zadecydują czy komukolwiek zostaną postawione ewentualne zarzuty.

Zobacz także: #JedziemyWPolskę. Nowy cykl Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3dm5dx

Podziel się opinią

Share

d3dm5dx

d3dm5dx
Więcej tematów