Trwa ładowanie...

Zaginiona 7-letnia Nikola. Policja potwierdza: znalezione koło Ustki ciało to poszukiwana dziewczynka

• Na plaży w Orzechowie, kilka kilometrów od Ustki znaleziono ciało
• To zaginiona 7-letnia Nikola - powiedział WP kom. Czerwiński
• Dziewczynka zaginęła w niedzielę na plaży w Ustce

Share
d3tr5a9

- Znalezione na plaży koło Ustki ciało dziecka to zaginiona 7-letnia Nikola - powiedział WP kom. Robert Czerwiński ze słupskiej policji. - Tożsamość dziecka potwierdzili rodzice - dodał.

Około godziny 12:00 na plaży w Orzechowie znaleziono ciało. Według portalu ustka24.info są to zwłoki dziecka. Ciało znalazły na plaży spacerujące w tej okolicy plażowiczki. - Dostaliśmy informacje od osób, które spacerowały na plaży o tym, że znaleziono zwłoki. Na miejscu pracują już policjanci i prokurator - poinformował kom. Czerwiński.

7-letnia Nikola zaginęła w niedzielę na plaży w Ustce. Dziewczynka do wody miała wejść na chwilę i tylko do kolan, bo z uwagi na wiatr i fale obowiązywał zakaz kąpieli. Obok dziecka stał jej ojciec. Na rękach trzymał młodszego brata. Odwrócił się tylko na moment. Wtedy woda zabrała 7-latkę.

d3tr5a9

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatów. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poinformował we wtorek, że ponieważ nie znaleziono dziewczynki w morzu rozpoczęto sprawdzanie obszarów wzdłuż plaży i okolic.

Z kolei w Łebie tata z synem i córką weszli do morza mimo zakazu kąpieli i wywieszonej czerwonej flagi. Ratownikom udało się wyciągnąć z wody 12-letniego chłopca i mężczyznę, który wymagał reanimacji. Dziewczynka utopiła się, jej ciało zostało odnalezione po akcji poszukiwawczej.

Prokuratura Rejonowa w Słupsku wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci za co grozi od 3 miesięcy do lat 5 wiezienia.

Morze wyrzuciło na plażę koło Ustki ciało dziewczynki
d3tr5a9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tr5a9
d3tr5a9
Więcej tematów