Trwa ładowanie...
dgjgmqv

Zaginął 18-letni Paweł. Ostatni raz był widziany w Bolesławcu

Zaginał 18-letni Paweł Niemczuk. Po raz ostatni był widziany w okolicach przystanku autobusowego przy ul. Zygmunta Augusta w Bolesławcu (woj. dolnośląskie).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginał 18-letni Paweł Niemczuk
Zaginał 18-letni Paweł Niemczuk (Policja)
dgjgmqv

Policja poszukuje 18-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego Pawła Niemczuka. Nastolatek był po raz ostatni widziany w Bolesławcu 6 lutego 2015 r. na przystanku przy ul. Zygmunta Augusta.

- Chłopak wraz z siostrą jechał ze swojej miejscowości do szkoły. Oboje wysiedli z autobusu na przystanku przy Zygmunta Augusta i rozeszli się. Wtedy Paweł widziany był po raz ostatni, ponieważ do szkoły już nie dotarł – mówi Wirtualnej Polsce st. asp. Anna Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

18-letni Paweł Niemczuk na 178 cm, krótko ostrzyżone czarne włosy, brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną zimową kurtkę z zielonymi elementami, ciemne spodnie jeansowe oraz czarne buty zimowe. Przy sobie miał również poplamiony żółtą farbą granatowy plecak z napisem „Nike”.

Wszyscy, którzy wiedzą, gdzie może przebywać Paweł Niemczuk lub posiadają informacje, które mogą być pomocne w jego odnalezieniu, proszeni są o kontakt z komendą policji w Bolesławcu osobiście lub telefoniczne pod numer 75 649 62 00 lub 997.

dgjgmqv

Podziel się opinią

Share
dgjgmqv
dgjgmqv
Więcej tematów