Trwa ładowanie...
d2sy8ee

Zabójstwo w Krapkowicach. Ofiarą jest zaginiona 15-latka

Ciało odnalezione w ubiegłym tygodniu w przepompowni w Krapkowicach na Opolszczyźnie to 15-letnia Wiktoria Cichocka, która zaginęła 7 marca. - Potwierdziły to badania DNA - mówi Wirtualnej Polsce prok. Artur Rogowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójstwo w Krapkowicach. Ofiarą jest zaginiona 15-latka
(KPP Krapkowice)
d2sy8ee

Śledczy nie mają już żadnych wątpliwości. - To ważne, bo wcześniej rodzina 15-latki nie była w stanie zidentyfikować zwłok - wyjaśnia prok. Rogowski. Dodaje, że trwa śledztwo w sprawie zabójstwa, bo sekcja zwłok wykazała, że dziewczyna nie zmarła z przyczyn naturalnych.

W wyjaśnienie sprawy śmierci Wiktorii włączył się prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski. Na konferencji prasowej w Opolu zapowiedział, że pracuje nad tym, aby ustalić mordercę Wiktorii. Obiecał też współpracę z policją i prokuratorami. - Nie chcę komentować tego wątku – zaznacza rzecznik opolskiej prokuratury.

Zaginęła 7 marca

d2sy8ee

Ostatni kontakt z Wiktorią Cichocką nawiązano w sobotę 7 marca między godziną 18. a 19. Dziewczyna przebywała wtedy w okolicach gogolińskiego ronda. Od tego czasu rodzina nie wiedziała, co dzieje się z nastolatką.

W poszukiwaniach 15-latki uczestniczyło kilkaset osób. Zaginionej szukała nie tylko policja, ale i lokalna społeczność. - Ktoś potrzebuje pomocy. Nigdy nie wiadomo, kiedy my będziemy jej potrzebować. Wydaje mi się, że każda osoba, która może chociaż na godzinę pomoc w poszukiwaniach, to jest dużo - mówiła uczestnicząca w poszukiwaniach Anna Kamińska.

W środę - 18 marca - policyjne psy przeszukiwały tereny wokół Krapkowic. Około godz. 14.00 w przepompowni znajdującej się blisko autostrady A4 znaleziono zwłoki młodej kobiety.

Zobacz również: Poszukiwania zaginionej 15-letniej Wiktorii

d2sy8ee

Podziel się opinią

Share
d2sy8ee
d2sy8ee
Więcej tematów