Trwa ładowanie...
d44r1z9

Zabójstwo Ukraińca w Gdańsku. Zatrzymano następną osobę

Do zabójstwa 35-letniego mężczyzny doszło wczoraj wieczorem. W czwartek policja zatrzymała czterech Ukraińców, a po kilkunastu godzinach następnego mężczyznę. Próbował wyjechać z Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szukała Ukraińca od środy
Policja szukała Ukraińca od środy (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d44r1z9

Jak informuje RMF FM, zamieszany w sprawie zabójstwa Ukraińca próbował przekroczyć granice w Medyce. Policja poszukiwała go od środy, a jego dane otrzymała też Straż Graniczna. Też jest to Ukrainiec. W piątek ma zostać przewieziony na przesłuchanie do Gdańska.

W czwartek rano policja zatrzymała czterech Ukraińców związanych z morderstwem. - Na razie mężczyźni zostali zatrzymani w sprawie, nie mają zarzutów. Sprawdzamy jaką rolę odegrali w tym zdarzeniu – powiedziała PAP rzeczniczka prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, asp. Karina Kamińska.

Zobacz też: policjanci z Bielska-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, podejrzanych o zabójstwo 47-letniego "kompana" podczas libacji.

Do zabójstwa doszło w środę po godz. 17. Mężczyzna został kilka razy ugodzony nożem w pobliżu przystanku przy Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku. Mimo udzielonej pomocy, Ukrainiec zmarł.

d44r1z9

Podziel się opinią

Share
d44r1z9
d44r1z9
Więcej tematów