Trwa ładowanie...
d2qywrs

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. Podejrzany 22-latek to Jakub A. Nowe informacje

Brutalne zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Podejrzany 22-latek to Jakub A. Mieszkał we Wrocławiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest studentem uczelni na Dolnym Śląsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejrzany 22-latek to Jakub A.
Podejrzany 22-latek to Jakub A. (Policja)
d2qywrs

Mrowiny. 22-latek, zatrzymany w związku z brutalnym zabójstwem 10-letniej Kristiny, usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W poniedziałek ma zapaść decyzja w sprawie aresztu.

Jak się dowiedziała Wirtualna Polska, mężczyzna w nocy przyznał się do winy. Policja potwierdza te doniesienia.

Dochodzą nowe informacje o podejrzanym. Jak się dowiedziała "Gazeta Wrocławska", 22-latek to Jakub A. Mieszkał z rodzicami we Wrocławiu. Tam został zatrzymany.

d2qywrs

Jak ustalił dziennikarz WP Sylwester Ruszkiewicz, przyczyną okrutnego mordu na 10-letniej Kristinie była zazdrość. Jakub A. zakochał się w pani Agnieszce, matce Kristiny. Jednak jak podkreśla Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji, nie można powiedzieć, że byli parą. Osoba związana ze śledztwem twierdzi, że dopiero zaczynali się spotykać, a córka miała mu przeszkadzać.

Podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny został ujęty w niedzielę wieczorem. Po godz. 20 przewieziono go do Świdnicy na przesłuchanie. Składał wyjaśnienia przez blisko pięć godzin. W nocy usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W nocy przeprowadzono także wizję lokalną z udziałem podejrzanego. Przyznał się do winy.

W poniedziałek ma zapaść decyzja ws. aresztu.

d2qywrs

Po zatrzymaniu mężczyzny policja kilka godzin przeszukiwała jego mieszkanie i dom rodziców. Na lawecie wywieziono jego samochód.

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", pani Agnieszka, w której miał zakochać się Jakub A., mieszkała przez wiele lat w Irlandii. Tam związała się z Czechem. Mieli trójkę dzieci. Wróciła do Polski półtora roku temu po rozwodzie. Na działce dziadków budowała dom.

Policja pokazała moment zatrzymania mężczyzny.

Policja
Policja
Policja
Policja
Policja
d2qywrs

Przypomnijmy, że 10-letnia dziewczynka została znaleziona martwa 13 czerwca w dniu zaginięcia w miejscowości Mrowiny. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie w Pożarzysku.

Źródło: East News

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qywrs

Podziel się opinią

Share

d2qywrs

d2qywrs
Więcej tematów