Trwa ładowanie...
d2ck0ch

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. Podejrzany 22-latek to Jakub A. Nowe informacje

Brutalne zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Podejrzany 22-latek to Jakub A. Mieszkał we Wrocławiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest studentem uczelni na Dolnym Śląsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejrzany 22-latek to Jakub A.
Podejrzany 22-latek to Jakub A. (Policja)
d2ck0ch

Mrowiny. 22-latek, zatrzymany w związku z brutalnym zabójstwem 10-letniej Kristiny, usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W poniedziałek ma zapaść decyzja w sprawie aresztu.

Jak się dowiedziała Wirtualna Polska, mężczyzna w nocy przyznał się do winy. Policja potwierdza te doniesienia.

Dochodzą nowe informacje o podejrzanym. Jak się dowiedziała "Gazeta Wrocławska", 22-latek to Jakub A. Mieszkał z rodzicami we Wrocławiu. Tam został zatrzymany.

d2ck0ch

Jak ustalił dziennikarz WP Sylwester Ruszkiewicz, przyczyną okrutnego mordu na 10-letniej Kristinie była zazdrość. Jakub A. zakochał się w pani Agnieszce, matce Kristiny. Jednak jak podkreśla Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji, nie można powiedzieć, że byli parą. Osoba związana ze śledztwem twierdzi, że dopiero zaczynali się spotykać, a córka miała mu przeszkadzać.

Podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny został ujęty w niedzielę wieczorem. Po godz. 20 przewieziono go do Świdnicy na przesłuchanie. Składał wyjaśnienia przez blisko pięć godzin. W nocy usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W nocy przeprowadzono także wizję lokalną z udziałem podejrzanego. Przyznał się do winy.

W poniedziałek ma zapaść decyzja ws. aresztu.

d2ck0ch

Po zatrzymaniu mężczyzny policja kilka godzin przeszukiwała jego mieszkanie i dom rodziców. Na lawecie wywieziono jego samochód.

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", pani Agnieszka, w której miał zakochać się Jakub A., mieszkała przez wiele lat w Irlandii. Tam związała się z Czechem. Mieli trójkę dzieci. Wróciła do Polski półtora roku temu po rozwodzie. Na działce dziadków budowała dom.

Policja pokazała moment zatrzymania mężczyzny.

Policja
Podziel się
Policja
Podziel się
Policja
Podziel się
Policja
Podziel się
Policja
Podziel się
d2ck0ch

Przypomnijmy, że 10-letnia dziewczynka została znaleziona martwa 13 czerwca w dniu zaginięcia w miejscowości Mrowiny. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie w Pożarzysku.

Źródło: East News

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ck0ch

Podziel się opinią

Share

d2ck0ch

d2ck0ch
Więcej tematów