WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
indie

Z radarów zniknął samolot sił powietrznych Indii z 29 osobami

• Maszyna leciała z Madrasu na wyspy Andamany i Nikobary
• Na pokładzie było 29 osób
• Powodem zniknięcia samolotu z radarów mogła być zła pogoda
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Indyjskie siły powietrzne poinformowały, że straciły kontakt ze swym samolotem, który leciał z Madrasu na będące indyjskim terytorium związkowym wyspy Andamany i Nikobary. Na pokładzie było 29 osób.

Według gazety "Indian Express" chodzi o samolot transportowy An-32.

Rzecznik sił powietrznych powiedział AFP, że samolot wyleciał o godz. 8.30 lokalnego czasu (godz. 5 w Polsce) z Madrasu i o godz. 11.30 miał wylądować w Port Blair, na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Andaman Południowy.

WP

Jak informuje "Indian Express", trwa akcja poszukiwacza. W Zatoce Bengalskiej rozmieszczono dwa samoloty wojskowe i cztery okręty marynarki wojennej.

Według mediów powodem zniknięcia maszyny z radarów mogła być zła pogoda.

Polub WP Wiadomości
WP
WP