Trwa ładowanie...

Youtuberzy z Kanady odpowiadają na pytanie, dlaczego w Polsce nie ma terroryzmu. Chodzi o trzy rzeczy

Kanadyjscy youtuberzy postanowili odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w Polsce nie ma zamachów terrorystycznych - przez wódkę, kiełbaski i chamstwo.
Share
Youtuberzy z Kanady odpowiadają na pytanie, dlaczego w Polsce nie ma terroryzmu. Chodzi o trzy rzeczy
Źródło: Youtube.com
dgwf05h

Kanadyjscy youtuberzy z Toronto - bracia Warski, w jednym z odcinków swojego programu rozmawiali na temat zagrożenia terroryzmem na świecie. "Ludzie masowo publikują mapki świata z zagrożeniami. Wszędzie są czerwone kropki. Wszędzie, oprócz Polski. Nie było tam ani jednego ataku!" - zauważył jeden z braci. Panowie zaczęli snuć rozważania, dlaczego terroryści pozostają obojętni na nasz kraj. "To dlatego, że Polacy są twardzi!" - mówi jeden z nich.
"Są." - potwierdza drugi. "Nigdy nie spotkałem ludzi, którzy piją tak dużo wódki" - dodaje. W odpowiedzi, drugi z braci tłumaczy, że Polacy nie są zbyt przyjaźnie nastawieni do otoczenia. "Gdy ktoś mówi im, że są rasistami, odpowiadają: No i co z tego, spi*!" - mówi youtuber.

W końcu obaj panowie dochodzą do jednego wniosku - zaczną prowadzić badania nas zachowaniami Polaków - przeprowadzą krótkie wywiady i nagrają odcinek. "Dowiemy się o co tam chodzi. Nie wiemy, czy to polska wódka, czy polskie kiełbaski, ale działa!" - komentują.

dgwf05h

Podziel się opinią

Share
dgwf05h
dgwf05h
Więcej tematów