Trwa ładowanie...
d15paso
polityka

Wyzywa polityków, umieszcza wulgarne wpisy i życzy śmierci Tuskowi. To właśnie dyrektorka w Ministerstwie Środowiska

Wyzywa innych polityków, umieszcza wulgarne wpisy i… życzy śmierci Donaldowi Tuskowi. Beata Nowosielska jest dyrektorem Departamentu Edukacji i Komunikacji w resorcie Jana Szyszki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyzywa polityków, umieszcza wulgarne wpisy i życzy śmierci Tuskowi. To właśnie dyrektorka w Ministerstwie Środowiska
(Facebook.com, Fot: Beata Nowosielska)
d15paso

W 2015 roku Beata Nowosielska uzyskała 879 głosów w wyborach parlamentarnych, jako kandydatka z listy PiS. Na jej profilu na Facebooku można przeczytać, że pracuje aktualnie jako Dyrektor Biura Ministra w Ministerstwie Środowiska, a konkretnie w Departamencie Edukacji i Komunikacji. Zajmuje także stanowisko radnej w Radzie Dzielnicy Wesoła.
Konto Nowosielskiej oraz posty jej autorstwa mają status publiczny, to znaczy, że może zobaczyć je każdy. Treści, które zamieszcza mają często wulgarny, agresywny charakter.

Nowosielska zabrała także głos na stronie wydarzenia utworzonego przez przeciwników byłego premiera "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje".
"Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica." Napisała radna.

Arkadiusz Myrcha, poseł PO, skomentował doniesienia medialne na temat Nowosielskiej: "Mam nadzieję, że to jakiż żart z tą pracą w Ministerstwie."

Jak się okazuje Donald Tusk nie od dzisiaj jest na celowniku Nowosielskiej, dosłownie i w przenośni. Jakiś czas temu kobieta zamieściła zdjęcia na Facebooku, widać na nim jak mierzy karabinem do celu. Na zawarte w komentarzu pytanie "Kogo miałaś na tarczy?" odpowiedziała "Rudy rydz".

Jan Maria Jackowski, senator PiS, przyznał, że nic nie wiedział o internetowej aktywności Nowosielskiej: "Jeżeli rzeczywiście to napisała, to jest to karygodne" - skomentował w "Kropce nad i".

d15paso

Podziel się opinią

Share

d15paso

d15paso
Więcej tematów