Trwa ładowanie...

Wyzywa polityków, umieszcza wulgarne wpisy i życzy śmierci Tuskowi. To właśnie dyrektorka w Ministerstwie Środowiska

Wyzywa innych polityków, umieszcza wulgarne wpisy i… życzy śmierci Donaldowi Tuskowi. Beata Nowosielska jest dyrektorem Departamentu Edukacji i Komunikacji w resorcie Jana Szyszki.

Share
Wyzywa polityków, umieszcza wulgarne wpisy i życzy śmierci Tuskowi. To właśnie dyrektorka w Ministerstwie ŚrodowiskaŹródło: Facebook.com, fot: Beata Nowosielska
dwe90yy

W 2015 roku Beata Nowosielska uzyskała 879 głosów w wyborach parlamentarnych, jako kandydatka z listy PiS. Na jej profilu na Facebooku można przeczytać, że pracuje aktualnie jako Dyrektor Biura Ministra w Ministerstwie Środowiska, a konkretnie w Departamencie Edukacji i Komunikacji. Zajmuje także stanowisko radnej w Radzie Dzielnicy Wesoła.
Konto Nowosielskiej oraz posty jej autorstwa mają status publiczny, to znaczy, że może zobaczyć je każdy. Treści, które zamieszcza mają często wulgarny, agresywny charakter.

Nowosielska zabrała także głos na stronie wydarzenia utworzonego przez przeciwników byłego premiera "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje".
"Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica." Napisała radna.

dwe90yy

Arkadiusz Myrcha, poseł PO, skomentował doniesienia medialne na temat Nowosielskiej: "Mam nadzieję, że to jakiż żart z tą pracą w Ministerstwie."

Jak się okazuje Donald Tusk nie od dzisiaj jest na celowniku Nowosielskiej, dosłownie i w przenośni. Jakiś czas temu kobieta zamieściła zdjęcia na Facebooku, widać na nim jak mierzy karabinem do celu. Na zawarte w komentarzu pytanie "Kogo miałaś na tarczy?" odpowiedziała "Rudy rydz".

Jan Maria Jackowski, senator PiS, przyznał, że nic nie wiedział o internetowej aktywności Nowosielskiej: "Jeżeli rzeczywiście to napisała, to jest to karygodne" - skomentował w "Kropce nad i".

dwe90yy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwe90yy
dwe90yy
Więcej tematów