Trwa ładowanie...
d2z85ir

Wysadzili bankomaty w dwóch miejscowościach. Są oddalone od siebie o 30 km

W nocy złodzieje wysadzili bankomat w Szlichtyngowej (woj. lubuskie). Eksplozja była tak duża, że drzwi znalazły się kilka metrów od budynku. Do podobnego incydentu doszło też w blisko położonych Grębocicach (woj. dolnośląskie).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Szlichtyngowej oprócz bankomatu wybuch uszkodził też szyby i wnętrze budynku
W Szlichtyngowej oprócz bankomatu wybuch uszkodził też szyby i wnętrze budynku (youtube.com, Fot: Bartek Klupś)
d2z85ir

Bankomat w Szlichtyngowej został wysadzony ok. godz. 2.20. Eksplozja była tak silna, że drzwi od budynku zostały znalezione kilka metrów dalej. Zniszczone zostały też szyby, widoczne są też pęknięcia wewnątrz obiektu. Mieszkańcy relacjonują, że wybuch był słyszalny nawet 5 km dalej. Nie wiadomo jaką kwotę zabrali złodzieje. Policja prowadzi dochodzenie i szuka sprawców - podaje portal elka.pl.

Do bliźniaczo podobnej sytuacji doszło też w oddalonych o 30 km Grębocicach, które są położone w sąsiednim województwie - informuje serwis miedziowe.pl. Tam wybuch miał miejsce po godz. 3.00. Nie wiadomo czy złodziejom udało się ukraść pieniądze ze środka urządzenia. W tym samym budynku znajduje się też Urząd Gminy. Funkcjonariusze nie chcą mówić o szczegółach sprawy. Zapewniają, że zabezpieczają materiał dowodowy i ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

d2z85ir

Zobacz także: Szkoła 10 cm od ruchliwej drogi. Wszyscy od lat rozkładają ręce

Źródło: elka.pl/miedziowe.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2z85ir

Podziel się opinią

Share

d2z85ir

d2z85ir
Więcej tematów