ycipk-c27x92
Wypadek na obwodnicy Trójmiasta. Ciężarówka przewrócona na boku

Wypadek na obwodnicy Trójmiasta. Ciężarówka przewrócona na boku

Do wypadku doszło ok. godz. 13. Kierowca ciężarówki został przetransportowany do szpitala. Wypadek praktycznie sparaliżował ruch na obwodnicy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 18.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-c27x92

Na ten moment nie wiadomo jak doszło do przewrócenia ciężarówki. - Ustalamy co było bezpośrednią przyczyną, dlatego pojazd zostanie przez nas zabezpieczony procesowo. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i strażacy, bo ruch w rejonie obwodnicy nadal jest utrudniony. Obecnie czekamy na specjalistyczny holownik, który podniesie wywrócony pojazd - mówi w rozmowie z WP asp. Karina Kamień, oficer prasowa policji w Gdańsku.

Wypadek spowodował olbrzymie korki. Czytelnik, który przesłał nam film na platformę dziejesie.wp.pl informuje, że zator miał nawet 6 km. Samochody miały zawracać korytarzem życia. - Funkcjonariusze zorganizowali objazdy ul. Przywidzką i Jabłoniową. Zwracamy się też do wszystkich kierowców, aby unikali autostrady z uwagi na te olbrzymie utrudnienia - dodaje Kamień.

ycipk-c27x92

Wrażliwy odcinek można objechać ul. Słowackiego, Armii Krajowej i Spacerową. Korki powinny się rozładować w momencie, gdy uda się postawić ciężarówkę. Wszystko zależy od tego, kiedy na miejscu pojawi się specjalistyczny sprzęt hydrauliczny. Sytuację pogarsza coraz większe natężenie ruchu związane z powrotem ludzi z pracy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 18.

maps.google.pl
Podziel się

Zobacz także: „Nie kupimy bezpieczeństwa za pieniądze. Trzeba o tym pamiętać”

ycipk-c27x92

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c27x92

ycipk-c27x92
ycipk-c27x92