Trwa ładowanie...
d194i5e

Wypadek na A2. Rozpędzony tir najechał na stojącą ciężarówkę

Tragiczny wypadek na lubuskim odcinku autostrady A2 na wysokości miejscowości Lubrza w powiecie świebodzińskim. Rozpędzony tir z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w samochód ciężarowy należący do służb obsługi autostrady. Dwie osoby zginęły na miejscu. Trzeci poszkodowany walczy o życie w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W wypadku na A2 dwie osoby zginęły na miejscu, trzeci poszkodowany walczy o życie
W wypadku na A2 dwie osoby zginęły na miejscu, trzeci poszkodowany walczy o życie (PAP, Fot: Marcin Obara)
d194i5e

O wypadku informuje serwis Fakt24.pl. Ciężarówka jadąca z dużą prędkością autostradą A2 w kierunku Poznania z niewyjaśnionych przyczyn w okolicy miejscowości Lubrza uderzyła w tył samochodu technicznego służb obsługi autostrady, który stał na pasie awaryjnym.

Zaraz po zderzeniu ciężarówka zapaliła się. Na miejsce dotarły służby ratunkowe. Z płonącego auta wydobyto ciało kierowcy ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu. Po ugaszeniu pożaru w ciężarówce w środku kabiny strażacy znaleźli ciało drugiego mężczyzny.

Trzeci poszkodowany w wypadku na autostradzie A2, to osoba, która w chwili zdarzenia znajdowała się w pojeździe technicznym służby obsługi autostrady. - Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego - mówi Faktowi24.pl kom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

d194i5e

Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku.

Źródło: Fakt24.pl

Zobacz także: Ubezpieczenie assistance. Czy warto dokupić dodatki do OC na wakacje?

d194i5e

Podziel się opinią

Share
d194i5e
d194i5e
Więcej tematów