Trwa ładowanie...

Wyniki wyborów 2020. Włodzimierz Czarzasty do Grzegorza Schetyny: "zajmij się chłopie swoją polityką i swoją osobą"

- Ci, którzy oskarżają wszystkich poza sobą za całą kampanię, to debile - stwierdził Włodzimierz Czarzasty. Polityk Lewicy podkreślił, że PO po raz szósty "przerżnęło wybory" i teraz szuka winnych. - Niech się stukną w pierś i dadzą nam spokój! - uznał.

Share
Wyniki wyborów 2020. Włodzimierz Czarzasty do Grzegorza Schetyny: "zajmij się chłopie swoją polityką i swoją osobą"
Źródło: East News
d2hyxft

- Zajmij się chłopie swoją polityką i swoją osobą. Jakby ktoś zadzwonił do Roberta Biedronia i powiedział: chodźcie, spotkamy się, to byśmy to robili. Ze sztabu PO dostawaliśmy sygnały, żebyśmy się nie wtrącali - powiedział w rozmowie z Radiem ZET Włodzimierz Czarzasty.

Polityk komentował ostatnie słowa Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że Rafał Trzaskowski był niedostatecznie wspierany przez kandydatów opozycji. - Ci, którzy oskarżają wszystkich poza sobą za całą kampanię, to debile - uznał Czarzasty.

d2hyxft

Szef SLD przypomniał, że PO po raz szósty "przerżnęła" wybory i teraz szuka winnych. - Niech się stukną w pierś i dadzą nam spokój! - uznał.

Zobacz też: Wyniki wyborów 2020. Mocna ocena działań PiS. "Retoryka bardzo ostrej wojny domowej"

Wyniki wyborów 2020. Włodzimierz Czarzasty mówi o "totalnej arogancji"

- Przez Ogórek wypadliśmy z Sejmu, dzięki Biedroniowi w 1/3 do Sejmu wróciliśmy. Za Ogórek wstydzimy się i przepraszamy, a z Biedronia jesteśmy dumni - uznał Czarzasty.

Zdaniem polityka PO wykazała się "totalną arogancją i nieumiejętnością konsolidowania opozycji". - Nie przedstawiła Rafałowi żadnego spójnego programu, było chamskie wymuszanie głosów - Hołowni, Biedronia czy Kosiniaka - powiedział Włodzimierz Czarzasty.

d2hyxft

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2hyxft

Podziel się opinią

Share
d2hyxft
d2hyxft
Więcej tematów