Trwa ładowanie...
d32u6od

"Wykonujcie polecenia ratowników, jeżeli sami nie potraficie myśleć". Nadmorscy ratownicy publikują film ku przestrodze wczasowiczów

• Po tragicznych utonięciach dzieci w morzu, ratownicy przestrzegają przed lekceważeniem zakazów
• Ratownicy z Ustki postanowili nagrać film ku przestrodze wczasowiczów
• Nagranie ratowników pokazuje jak niebezpieczne może być lekkomyślne wchodzenie do wody
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wykonujcie polecenia ratowników, jeżeli sami nie potraficie myśleć". Nadmorscy ratownicy publikują film ku przestrodze wczasowiczów
(https://www.facebook.com/adrian.aleksandrowicz.5/videos/vb.100006840874256/1786033711634641/?type=2&theater)
d32u6od

Ustka 2016 - Nie kąpcie się blisko budowli hydrotechnicznych. Zwłaszcza z dziećmi. Wykonujcie polecenia ratowników, jeżeli sami nie potraficie myśleć - tymi ostrymi słowami komentuje film o wchodzeniu do morza ratownik Adrian Aleksandrowicz publikując go na swoim facebookowym profilu.

Ostatnie dramatyczne wydarzenia nad morzem pokazują, że nie wszyscy stosują się do zakazów wydawanych przez WOPR. W minioną niedzielę w Łebie oraz Ustce utopiły się dwie dziewczynki, z którymi ojcowie weszli do morza mimo zakazu kąpieli. Ciała dzieci morze wyrzuciło na brzeg w tym tygodniu.

Tragedia wstrząsnęła całą Polską. Ratownicy z Ustki postanowili nagrać film pokazujący, co grozi lekceważeniem czerwonej flagi. Na nagraniu ratownik wchodzi do wzburzonego morza i dosłownie zapada się w głąb. Film ma na celu uświadomienie nam wszystkim jak niebezpieczne może być morze. Nawet jeśli dzień wcześniej w tym samym miejscu było płasko i płytko, dno może się nagle zapaść lub stać się nieregularne, czego nie zobaczymy.

d32u6od

Podziel się opinią

Share
d32u6od
d32u6od
Więcej tematów