Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie. Sztab Dudy zakpił z Trzaskowskiego. Nowy spot wyborczy PiS

Wybory prezydenckie. W nowym spocie wyborczym sztab kandydata PiS uderzył w Rafała Trzaskowskiego. Ludzie Andrzeja Dudy zarzucają kandydatowi Koalicji Obywatelskiej, że kłamie i jest "leniuszkiem".

Share
Wybory prezydenckie. Sztab Dudy zakpił z Trzaskowskiego. Nowy spot wyborczy PiS
Źródło: PAP
d272xmh

W trwającym ponad minutę spocie narrator, który przedstawiony jest po prostu jako "Polska", kieruje swoje słowa do Rafała Trzaskowskiego. "Cześć, tu Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać. Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować 4 tygodnie, by potem 5 lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka" - słyszymy w spocie.

Można go obejrzeć poniżej:

Dalej lektor, zwracając się do Trzaskowskiego, mówi: "Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów. Twoim jest lotnisko w Berlinie i karta LGBT. Martwi mnie, że kiedy było w Warszawie ciężko z wirusem, Ty poszedłeś na L4. Ze zmęczenia? Serio dałeś biednej pani 20 gr?".

d272xmh

W prześmiewczym klipie wykorzystano m.in. wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego o tym, że Nord Stream 2 to "porozumienie prywatnych firm i nie stoją za tym rządy" albo o tym, iż "od orzeszków się tyje". Przypomniano także wypowiedź o tym, że "szczery jestem tylko w stosunku do zmarłych przodków".

"Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny. Więc fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę, ale jedyne, co Polska od ciebie dostała, to rozwożone toksyczne szambo. A lansujesz się na ekologii. Więc Rafał, dość to my mamy, ale twojej ściemy. Polska" - mówi dalej lektor w spocie uderzającym w kandydata KO na prezydenta.

Wcześniej spot wyborczy przedstawił sztab Rafała Trzaskowskiego. Informowaliśmy o tym w Wirtualnej Polsce jako pierwsi.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d272xmh

Podziel się opinią

Share
d272xmh
d272xmh
Więcej tematów