Trwa ładowanie...
d29affy

Wybory prezydenckie 2020. Prezydent Andrzej Duda podpisze Kartę Rodziny

Prezydent Andrzej Dudy od kilku dni, podczas wystąpień w kolejnych miejscowościach, podkreśla wagę rodziny. Ten temat prawdopodobnie stanie się jednym z najważniejszych wątków w jego kampanii. Tym bardziej, że jak wynika z nieoficjalnych informacji, ma dzisiaj podpisać "Kartę Rodziny".
Share
Wybory prezydenckie 2020. Prezydent Andrzej Duda podpisze Kartę Rodziny
Wybory prezydenckie 2020. Prezydent Andrzej Duda podpisze Kartę RodzinyŹródło: PAP
d29affy

Jak informuje portal wpolityce.pl o godzinie 10 prezydent Andrzej Duda ma podpisać Kartę Rodziny. - Dzień przed Bożym Ciałem a następnie długim weekendem, zwykle rodzinnie spędzanym, prezydent Andrzej Duda odpowie w ten sposób na skrajną Kartę LGBT, którą podpisał i wdraża w Warszawie Trzaskowski, która jest jego sztandarem - mówi portalowi osoba, która zna kulisy przygotowań do tej uroczystości.

Prezydent od kilku dni w swoich wystąpieniach podkreśla swoją troskę o rodzinę oraz dorobek ostatnich lat rządów PiS - w tym programy prorodzinne i 500 Plus.

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda broni rodziny

- Dla mnie najważniejsza jest polska rodzina jako fundament naszego społeczeństwa, jako najważniejsza społeczna komórka, jako najważniejsza wspólnota, jako to miejsce, gdzie wychowuje się dzieci, gdzie jest prawdziwa wolność, gdzie to rodzice mają decydować o wychowaniu dziecka. To właśnie w ręce rodziców zostało powierzone wsparcie państwa polskiego w wychowaniu dzieci w postaci programu 500 plus - przypomniał we wtorek Duda podczas wizyty w Solcu Kujawskim.

Z informacji portalu w polityce.pl wynika, że temat rodziny i bonu turystycznego ma być nadal podkreślany przez kandydata PiS w kampanii wyborczej.

Źródło: wpolityce.pl

d29affy

Podziel się opinią

Share
d29affy
d29affy
Więcej tematów