Trwa ładowanie...
d1ksrxg

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Trzaskowska o podróżach kampanijnych: "Ruszamy w drogę!"

Małgorzata Trzaskowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W piątek małżonka kandydata na prezydenta Polski poinformowała, że spotkania z wyborcami przed drugą turą wyborów ruszyły pełną parą. "Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie", przypomniała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska w mediach społecznościowych: "Ruszamy w drogę"
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska w mediach społecznościowych: "Ruszamy w drogę" (PAP)
d1ksrxg

- Ruszamy w drogę. Będziemy się spotykać i rozmawiać. Bardzo się cieszę! Do zobaczenia - powiedziała na krótkim nagraniu wideo Małgorzata Trzaskowska, która coraz bardziej angażuje się w kampanię wyborczą swojego męża.

Kandydatka na pierwszą damę przypomniała, że w tych wyborach każdy głos ma znaczenie i może "zaważyć o zwycięstwie". Właśnie dlatego postanowiła wyruszyć w kampanijną podróż, aby spotkać się z wyborcami "Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem", podkreśliła w swoim wpisie na Facebooku.

Trzaskowska zaznaczyła jednocześnie, że sama wychowywała się w mniejszej miejscowości, a spotkania z ludźmi są dla niej czystą przyjemnością. "Jestem otwarta i uważam, że każda historia, tak jak każdy problem, są, tak samo ważne", dodała.

d1ksrxg

Zobacz wideo: "Arogancja, to nie było potrzebne". Ryszard Czarnecki o słowach Zbigniewa Bońka po wyborach

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska: będę namawiać do głosowania na Rafała

- Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory - wskazała.

d1ksrxg

Żona kandydata na prezydenta RP wspomniała na koniec, że w trakcie spotkań poruszanie będą również tematy edukacji, kwestie klimatyczne czy problemy związane z ochroną zdrowia dzieci. - O wszystkim tym z czym i Wy i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę - spuentowała.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ksrxg

Podziel się opinią

Share

d1ksrxg

d1ksrxg
Więcej tematów