ycipk-49335u

Wybory parlamentarne 2019. Wpadka byłego ministra. "Twój Szwab" hitem w sieci

Twój Szwab - taki hashtag zyskuje coraz większą popularność w sieci. Wszystko za sprawą wpadki byłego ministra obrony narodowej, a obecnego senatora Platformy Obywatelskiej Bogdana Klicha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019 Senator PO
Wybory parlamentarne 2019 Senator PO (PAP)
ycipk-49335u

Wszystko zaczęło się od postu na Twitterze, gdzie Bogdan Klich poinformował o przedwyborczej akcji PO, polegającej na odwiedzaniu miast i miasteczek w całej Polsce.

"Od kilku dni prowadzimy w całej Polsce, między innymi w Krakowie, ale także w innych miejscowościach w całym kraju akcję #POrozmawiajmy, w czasie której, w różnych miejscach rozmawiamy z ludźmi, z Polakami" – czytamy we wpisie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Klich dodał dwa hashtagi: #TwojSzwab i #Platforma_org. Wpis z błędem został już wykasowany, jednak nie wszyscy zorientowali się, że do postu zakradła się literówka. Podobny błąd popełniła posłanka PO Lidia Gądek, która również pomyliła hashtagi. Co więcej, jej wpis z hashtagiem #TwojSzwab pojawił się na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej na Twitterze.

Ryczałtowy ZUS do zmiany? "Zobaczymy, jaki będzie stan budżetu"

ycipk-49335u

Co ciekawe, hashtag zyskuje popularność w mediach społecznościowych - jak zauważa portal centrumedialne.pl, #TwójSzwab jest obecnie najpopularniejszym hasłem polskiego Twittera.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-49335u
Polub WP Wiadomości
ycipk-49335u
ycipk-49335u