Trwa ładowanie...
d3ubefw

Wybory parlamentarne 2019. Nowy spot PiS mobilizuje elektorat. "Piątka dla Polski"

Wybory parlamentarne już w niedzielę i sztab Prawa i Sprawiedliwości w nowym spocie przypomina zwolennikom o utrzymaniu mobilizacji. "Piątka dla Polski" to pięć punktów, o których mają pamiętać wyborcy obozu Jarosława Kaczyńskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019. Nowy spot PiS mobilizuje elektorat. "Piątka dla Polski
Wybory parlamentarne 2019. Nowy spot PiS mobilizuje elektorat. "Piątka dla Polski (twitter.com/pisorg/screen)
d3ubefw

W nowym spocie wyborczym PiS widzimy bohaterów wcześniejszych klipów, ale teraz przekaz nie dotyczy obietnic, ale samego głosowania. "Piątka dla Polski" to pięć punktów, które powinien w najbliższych dniach zrealizować wyborcy PiS.

Obok przypomnienia o konieczności głosowania w gronie rodziny to również apel o przypomnienie o tym znajomym, pomoc w dotarciu do komisji osobom niepełnosprawnym oraz przekonanie pięciu osób do wsparcia obozu władzy. "Skontaktuj się z pięcioma osobami, które przekonasz" - przekonuje aktor w spocie PiS.

- Kontynuujemy to, co nasi liderzy na tej ostatniej prostej kampanii rozpoczęli. W środę prezes Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło, premier Mateusz Morawiecki z tego miejsca rozjechali się po Polsce. Do samego końca nie siadamy na laurach, nie dajemy się uśpić wysokim sondażom - mówił podczas prezentacji spotu Joachim Brudziński, szef sztabu wyborczego PiS.

d3ubefw

Tymczasem do "twardego elektoratu" PiS w ostatnich dniach kampanii zwraca się również Jarosław Kaczyński.

- Nowa polska elita władzy i mam nadzieję, że ta większa część elity kulturalnej i innych elit, już nie pracuje dla naszych wrogów. A ci, którzy pracują są napiętnowani i będą piętnowani dalej - mówił prezes PiS na spotkaniu w Sosnowcu.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ubefw

Podziel się opinią

Share

d3ubefw

d3ubefw
Więcej tematów