Trwa ładowanie...
d3o6jn8

Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: "Opozycja proponuje nicość. My - program"

- Zdobyliśmy w tej kadencji coś, co w polityce jest bezcenne. Zdobyliśmy wiarygodność - mówił na niedzielnej konwencji PiS w Krośnie Jarosław Kaczyński. Jak przekonywał prezes: - Opozycja chce zlikwidować demokrację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński. (pis, Fot: pis)
d3o6jn8

- Musimy zwyciężyć. Jeśli głosowanie wypadnie po naszej myśli, to wszystko, co podjęliśmy przed czterema laty, będzie kontynuowane. Opozycja reprezentuje nicość - stwierdził prezes PiS.

- Zdobyliśmy w tej kadencji coś, co w polityce jest bezcenne. Zdobyliśmy wiarygodność. Zmieniliśmy politykę kraju. Uczyniliśmy to, rozwinęliśmy nasz program z 2015 roku. Po raz pierwszy w ciągu tych 30 lat okazało się, że zapowiedzi nie są tylko grą wyborczą, nie są oszustwem i manipulacją. A są czymś, co tworzy poważny dialog między społeczeństwem a tymi, którzy dążą do objęcia władzy - podkreślał Kaczyński na konwencji w Krośnie.

d3o6jn8

Prezes PiS powtarzał: - Ci, którzy są przeciwko nam, są wyłącznie anty-PiSem. Nie mają żadnego programu. Prezentują nicość.

Kaczyński stwierdził, iż opozycja chce "zlikwidować w Polsce ostatecznie demokrację". - Ich pogróżki trzeba wziąć na poważnie. Bo oni zrozumieli, że w normalnej demokracji oni już nie mogą panować - stwierdził prezes.

Lider Zjednoczonej Prawicy przekonywał, że dziś mamy do czynienia z próbą zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej, którą należy bronić, bo jest najlepsza dla człowieka. - To jest też atak na rodzinę, a rodzina jest fundamentem tej cywilizacji. Rodzina jest podstawą trwania, także w sensie kulturowym - mówił Kaczyński w Krośnie.

d3o6jn8

Przekonywał, że "tylko PiS może obronić wolność".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3o6jn8

Podziel się opinią

Share

d3o6jn8

d3o6jn8
Więcej tematów