Trwa ładowanie...
d3g1aso

Wybory parlamentarne 2019. Dostała SMS-a od kandydatki PiS. Zaadresowanego do zmarłej matki

Mieszkanka Łodzi dostała SMS-a od kandydatki PiS w wyborach do Sejmu, posłanki Alicji Kaczorowskiej. Zaadresowany był do zmarłej matki. Skąd posłanka miała numer telefonu? Łodzianka podejrzewa, że z dokumentacji medycznej jej matki.
Share
SMS z ulotką wyborczą zaadresowany do zmarłej pacjentki posłanki Alicji Kaczorowskiej
SMS z ulotką wyborczą zaadresowany do zmarłej pacjentki posłanki Alicji KaczorowskiejŹródło: PAP, Fot: Grzegorz Michałowski
d3g1aso

"Dostałam SMS z ulotką wyborczą dr Alicji Kaczorowskiej, kandydatki PiS w wyborach parlamentarnych 2019. Wiadomość jest adresowana do mojej zmarłej mamy, która była leczona w jej poradni paliatywnej. Jedyne miejsce, z którego mógł pochodzić mój numer, to dokumentacja medyczna" - zaalarmowała portal wyborcza.pl czytelniczka.

Zobacz także: Kielce. Powiesili na drzewie wizerunek Artura Gierady z PO. Prokurator postawił zarzuty dwóm mężczyznom

Kobieta napisała już skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej. - Prezes zajął się sprawą i przekazał skargę do rzecznika odpowiedzialności zawodowej działającego przy naszej Izbie. Sprawa będzie wyjaśniona, a jeśli rzecznik uzna, że mogło dojść do przewinienia zawodowego przez panią doktor, będą wyciągane konsekwencje - poinformowała portal rzeczniczka Izby Joanna Barczykowska.

Zobacz także: Posłanka Iwona Arent poszła na grzyby. Dowodzi, że to dowód na demokrację w Polsce

Biuro poselskie Alicji Kaczorowskiej zaprzecza, by wysyłało SMS-y z ulotkami wyborczymi. Sama kandydatka zapewnia, że "dane pacjentów nie wyciekły". Obiecuje też wyjaśnić sprawę.

Źródło: wyborcza.pl

d3g1aso

Podziel się opinią

Share
d3g1aso
d3g1aso
Więcej tematów