Trwa ładowanie...

Wybory parlamentarne 2019. Bardzo mocne oświadczenie Lecha Wałęsy

"Głosujcie na przedstawicieli opozycji tego skorumpowanego rządu ludzi niekompetentnych, niemoralnych, żądnych władzy i pieniędzy, dążących do realizacji własnych interesów kosztem przyszłości mieszkańców i obywateli naszego kraju" - apeluje do Polaków przed wyborami parlamentarnymi Lech Wałęsa.

Wybory parlamentarne 2019. Bardzo mocne oświadczenie Lecha WałęsyŹródło: Agencja Gazeta, fot: Martyna Niećko
d4biq4d
d4biq4d

Lech Wałęsa w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych zwraca się do: "ludzi polskiej wsi", "polskich robotników", "mieszkańców mniejszych i większych miast" oraz "milionów młodych ludzi w Polsce".

"Nie pozwólcie obecnemu rządowi odwrócić naszego kraju od UE, do której tak nas namawiał Papież Polak - skłócenie z Unią najbardziej ujemnie odbije się na polskim rolnictwie" - przestrzega rolników.

"To Wam Polska zawdzięcza najlepsze 25 lat w swej tysiącletniej historii. Nie pozwólcie zmarnować waszego osiągnięcia, które podziwiał cały świat" - apeluje do robotników.

Lech Wałęsa podkreśla, że oblicza mniejszych i większych miast "zmieniły się w tym czasie całkowicie w stosunku do poprzednich dziesięcioleci".

d4biq4d

"Uwierzcie w siebie, nie siedźcie na kanapie, weźcie sprawy w swoje ręce, abyście byli w przyszłości dumni z tego, że wpłynęliście na bieg historii" - pisze na koniec do młodych.

Zobacz także: Joanna Staniszkis rezygnuje ze startu. Reakcja liderki PO

Lech Wałęsa ostrzega przed wyborami parlamentarnymi

Lech Wałęsa w ostatnich miesiącach często apelował, by odsunąć PiS od władzy. - Musicie zrobić wszystko, żeby odstraszyć tych niebezpiecznych ludzi. Tak, aby nie szkodzili Polsce. Gdybym był młodszy, sam bym walczył, ale mogę tylko apelować - mówił kilka tygodni temu przed historyczną bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej.

- Do władzy doszli okropni ludzie, nieodpowiedzialni, łamiący prawo i konstytucję. Jeśli chcecie Polskę uratować, to bierzmy się do roboty. Musimy ich rozliczyć i odstawić - alramował.

d4biq4d

- A jeśli nie… To się skończy wojną domową. Ja się na tym znam - ostrzegał.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4biq4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4biq4d
Więcej tematów