Trwa ładowanie...
d1jk0q6

Wybory parlamentarne 2019. Bardzo mocne oświadczenie Lecha Wałęsy

"Głosujcie na przedstawicieli opozycji tego skorumpowanego rządu ludzi niekompetentnych, niemoralnych, żądnych władzy i pieniędzy, dążących do realizacji własnych interesów kosztem przyszłości mieszkańców i obywateli naszego kraju" - apeluje do Polaków przed wyborami parlamentarnymi Lech Wałęsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa często apelował, by odsunąć PiS od władzy
Lech Wałęsa często apelował, by odsunąć PiS od władzy (Agencja Gazeta, Fot: Martyna Niećko)
d1jk0q6

Lech Wałęsa w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych zwraca się do: "ludzi polskiej wsi", "polskich robotników", "mieszkańców mniejszych i większych miast" oraz "milionów młodych ludzi w Polsce".

"Nie pozwólcie obecnemu rządowi odwrócić naszego kraju od UE, do której tak nas namawiał Papież Polak - skłócenie z Unią najbardziej ujemnie odbije się na polskim rolnictwie" - przestrzega rolników.

"To Wam Polska zawdzięcza najlepsze 25 lat w swej tysiącletniej historii. Nie pozwólcie zmarnować waszego osiągnięcia, które podziwiał cały świat" - apeluje do robotników.

Lech Wałęsa podkreśla, że oblicza mniejszych i większych miast "zmieniły się w tym czasie całkowicie w stosunku do poprzednich dziesięcioleci".

d1jk0q6

"Uwierzcie w siebie, nie siedźcie na kanapie, weźcie sprawy w swoje ręce, abyście byli w przyszłości dumni z tego, że wpłynęliście na bieg historii" - pisze na koniec do młodych.

Zobacz także: Joanna Staniszkis rezygnuje ze startu. Reakcja liderki PO

Lech Wałęsa ostrzega przed wyborami parlamentarnymi

Lech Wałęsa w ostatnich miesiącach często apelował, by odsunąć PiS od władzy. - Musicie zrobić wszystko, żeby odstraszyć tych niebezpiecznych ludzi. Tak, aby nie szkodzili Polsce. Gdybym był młodszy, sam bym walczył, ale mogę tylko apelować - mówił kilka tygodni temu przed historyczną bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej.

d1jk0q6

- Do władzy doszli okropni ludzie, nieodpowiedzialni, łamiący prawo i konstytucję. Jeśli chcecie Polskę uratować, to bierzmy się do roboty. Musimy ich rozliczyć i odstawić - alramował.

- A jeśli nie… To się skończy wojną domową. Ja się na tym znam - ostrzegał.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jk0q6

Podziel się opinią

Share
d1jk0q6
d1jk0q6
Więcej tematów