Trwa ładowanie...
d4i7xjz

Wybory 2020. Zofia Klepacka: Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów

\- Jest gotów powiedzieć wszystko, żeby wygrać wybory, po prostu "wciska ludziom farmazon" - stwierdziła polska windsurferka Zofia Klepacka o kandydacie KO na prezydenta Rafale Trzaskowskim. Mistrzyni świata z 2007 roku skrytykowała prezydenta Warszawy za jego poglądy dotyczące społeczności LGBT.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Zofia Klepacka skrytykowała kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego
Wybory 2020. Zofia Klepacka skrytykowała kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego (East News)
d4i7xjz

W najnowszym wywiadzie Zofia Klepacka odniosła się do trwającej kampanii wyborczej. Sportsmenka niejednokrotnie negatywnie oceniała już wcześniej warszawską Kartę LGBT. Tym razem windsurferka bezpośrednio uderzyła w kandydata KO Rafała Trzaskowskiego.

- On "odwraca kota ogonem" mówiąc, że nie jest za adopcją dzieci przez homoseksualistów, a jeszcze niedawno mówił, że chciałby być pierwszym prezydentem miasta, który udzieliłby ślubu parze homoseksualnej - powiedziała Klepacka w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X wyjawiła, że "modli się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów". Poparła również organizacje pro-life.

d4i7xjz

Zobacz też: Wybory 2020. Borys Budka broni Janiny Ochojskiej: bardzo ją sobie cenię

- Bardzo zaniepokoiła mnie sytuacja, kiedy napadnięto na ul. Wilczej wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia i zniszczono ich samochód. To, że mieszkańcy tych skłotów obrażają, czy zaczepiają ludzi, jest już na "porządku dziennym", obserwuję to przez lata, ale to, co się stało dwa tygodnie temu, kiedy w "biały dzień" zaatakowano działaczy pro-life, przekracza już wszelkie granice - mówiła Zofia Klepacka na czwartkowej manifestacji w Warszawie zorganizowanej przez działaczy Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Aktywiści przeciwni aborcji protestowali w czwartek m.in. przeciwko działalności Antify i społeczności LGBT.

d4i7xjz

Wybory 2020. Zofia Klepacka: Chodzę na Marsz Niepodległości

Polska windsurferka dodała, że wg niej władze Warszawy prowadzą bierną politykę wobec przedstawicieli Antify, zaznaczając, że "widocznie oni są potrzebni miastu, żeby robić 'ferment' np. w czasie Marszu Niepodległości".

- Nie widzę nigdzie w Polsce faszystów. Chodzę na Marsz Niepodległości z dziećmi, z rodziną, niosę polską flagę. Czy wtedy jestem faszystką? Może ktoś z zagranicy jest zainteresowany, żeby wpierać antifiarzy? - pyta Klepacka, podkreślając, że "w 2013 roku ci skłotersi podczas Marszu Niepodległości rzucali w nas koktajlami Mołotowa". - To tylko pokazuje jak działa miasto Warszawa i jakie są tam kliki - przekonywała.

<a href="https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-wieczor-wyborczy-i-poranek-wyborczy-w-wirtualnej-polsce-6530282056964225a" target="_blank">Zapraszamy na "Wieczór wyborczy" i "Poranek Wyborczy" w Wirtualnej Polsce.</a>

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4i7xjz

Podziel się opinią

Share

d4i7xjz

d4i7xjz
Więcej tematów