Trwa ładowanie...

Wtargnęli do domu w Stęszewie i sterroryzowali domowników - tak wyglądał jeden z bandytów

Poznańska opublikowała portret pamięciowy jednego z bandytów, którzy 2 lutego wtargnęli do jednego z domów jednorodzinnych w Stęszewie i zmusili ich do wydania kosztowności.

Wtargnęli do domu w Stęszewie i sterroryzowali domowników - tak wyglądał jeden z bandytówŹródło: KWP w Poznaniu
d3gql5t
d3gql5t

Do rozboju doszło 2 lutego w podpoznańskim Stęszewie. Nieznani sprawcy wtargnęli do domu jednorodzinnego i dokonali rozboju na mieszkającym w nim małżeństwie, kradnąc pieniądze oraz złotą biżuterię.

- Na podstawie zebranych informacji policjanci sporządzili portret pamięciowy jednego z podejrzanych. Funkcjonariusze uzyskali też od pokrzywdzonej zdjęcia skradzionej biżuterii – informuje Marek Kowaliński z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Poszukiwany mężczyzna wygląda na około 36-38 lat, ma około 170 cm wzrostu, średniej budowy ciała, twarz pociągłą, ciemne, krótkie włosy (ok. 1,5 cm długości), proste, czesane z przedziałkiem na prawy bok. W dniu napadu miał krótki, jednodniowy zarost.

Policja opublikowała także zdjęcia skradzionej biżuterii - można je obejrzeć na stronie http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/index.php/aktualnosci/newsy/11589-marekjhkhkhgf

d3gql5t

Osoby mające informacje pomocne w ustaleniu tożsamości mężczyzny, miejsca jego pobytu lub rozpoznające biżuterię proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 (pokój nr 11) w godz. 6:00-14:00 lub o kontakt telefoniczny pod numerami 61 841 30 96, 61 841 30 90 lub 997 czynny całą dobę.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3gql5t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gql5t
Więcej tematów