Trwa ładowanie...

Wszystkie miłości Marty Kaczyńskiej. To gotowy filmowy scenariusz

Trzy śluby, rozstania, zdrady, sporne ojcostwo i pełne napięcia akcje, między innymi ta związana z oczekiwaniem na dokumenty z Watykanu - życie córki prezydenckiej pary obfituje w filmowe zwroty i spiętrzenia zdarzeń. I to tylko w tym wycinku, który jest znany opinii publicznej.

Marta Kaczyńska z mężem i najmłodszą z latorośli, Stasiem Marta Kaczyńska z mężem i najmłodszą z latorośli, Stasiem Źródło: East News
dzzl8hv
dzzl8hv

W tej filmowej biografii nie zabrakłoby momentów i tragicznych, i sensacyjnych, i romantycznych. Jak zauważył portal plotek.pl, który prześledził wątek związany z kolejnymi związkami małżeńskimi Marty Kaczyńskiej, jej związki zawsze budziły duże zainteresowanie mediów.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego już trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Niektóre rozstania miały spektakularny przebieg.

Teraz córka tragicznie zmarłych Marii i Lecha Kaczyńskich związana jest z przedsiębiorcą Piotrem Zielińskim. To jej trzeci małżonek w kolekcji, której początek bierze się z czasów, gdy kobieta miała 20 lat.

dzzl8hv

Pierwszego męża poznała tuż po maturze, gdy zaczęła studia prawnicze. Ślub, jaki wzięła z Piotrem Smuniewskim ich jedynaczka, nieco zasmucił rodziców panny młodej. Zaakceptowali jednak wybór córki, a gdy w 2003 roku urodziła się ich wnuczka Ewa, byli bardzo szczęśliwi. Jednak już w 2007 roku rozwód zakończył ten epizod życia Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska. Śluby i rozwody. Temat na scenariusz filmowy

Szybko jednak doszło do zawiązania nowego romantycznego wątku tej biografii. Według Plotka, z prawnikiem Marcinem Dubienieckim spotykać się miała na długo przed rozstaniem ze Smuniewskim. Portal precyzuje też szczegóły: miłość od pierwszego wejrzenia rozgorzała pomiędzy Kaczyńską a Dubienieckim podczas karcianej gry na wyjazdowej imprezie dla aplikantów adwokackich w Darłówku.

Rodzice natychmiast zaakceptowali nowego partnera córki i już przy pierwszym spotkaniu zrezygnowali z dyplomatycznego protokołu w relacjach. Lech Kaczyński kazał skończyć z tytułowaniem się prezydentem przez przyszłego zięcia, a propozycję poprzedziło wyjawienie, że po raz drugi Lech i Maria zostaną dziadkami.

Ślub w USC w Gdyni odbył się w tym samym roku, co rozwód prezydentówny z pierwszym mężem. Nie było przysięgi przed księdzem z dwóch powodów: pan młody jest niewierzący, a w kościelnych aktach stoi, że Kaczyńska jest zaślubiona z innym.

dzzl8hv

Trzy miesiące po weselisku w rządowym ośrodku w Juracie przyszła na świat druga wnuczka Kaczyńskich - Martyna. Chwilę później nastąpiło następne zaskakujące zdarzenie. Okazało się, że Martyna nie jest jedynym dzieckiem pary. Jest nim również starsza z sióstr, Ewa. Opinia publiczna poznała prawdę na temat pierwszego małżeństwa prezydenckiej córki. Z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Smuniewskiego wystąpiła do sądu Kaczyńska.

Marta Kaczyńska Pudelek Exclusive
O Marcie Kaczyńskiej można powiedzieć, że często staje się celem łuku Amora. Strzały miłości trafiają ją raz po raz Źródło: Pudelek Exclusive, fot: Pudelek Exclusive

Miłości, śluby i rozwody. Życie Marty Kaczyńskiej, bratanicy prezesa PiS, jest jak film

Błogostan nie potrwał długo. To stadło rodzinne rozpadło się w 2011 roku - Dubieniecki wyprowadził się od Marty Kaczyńskiej i szybko złożył rozwodowe papiery. Na zakończenie tego związku mężczyzna musiał czekać aż pięć lat, po drodze zaliczając upadki i życiowe zwroty: w 2014 roku postępowanie sądowe zostało zawieszone, w 2015 roku Dubieniecki trafił do aresztu za wyłudzenie państwowych pieniędzy i kierowanie grupą przestępczą. Wyszedł po 14 miesiącach, a wtedy uzyskał rozwód.

W 2017 roku znów wybucha sensacja. Rozwódka według dokumentów USC, chce być nią także w świetle akt kościelnych. Podejmuje starania o zgodę KK, by móc drugi raz przysiąc przed ołtarzem. Obiektem tej przysięgi przed boskim obliczem miał być Piotr Zieliński, ale okazało się szybko, że pan młody nie chce kościelnego ślubu, bo - jak jego poprzednik - jest niewierzący.

Marta Kaczyńska z wujem Jarosławem East News
Marta Kaczyńska z wujem Jarosławem. Prezes PiS tytułuje się dziadkiem trójki dzieci bratanicy Źródło: East News

To ucięło spekulacje na temat zwłoki z wydaniem papierów przez Watykan. Zresztą para i tak nie miała czasu na czekanie, bo na świat pchało się trzecie dziecko. Syn Staś urodził się kilka dni po ślubie, w 2018 roku.

dzzl8hv

Tymczasem nie ma żadnych zwrotów akcji i sensacyjnych doniesień z życia małżeńskiego tej pary. Marta Kaczyńska żyje dobrze i dostatnio. Sukcesy sportowe w jeździectwie, które odnosi jej córka Martyna, są powodem do dumy matki, ojca oraz Jarosława Kaczyńskiego, który tytułuje się dziadkiem trójki potomstwa bratanicy.

Poruszający apel radnej Michałowa. "Te dzieciaczki nie są niczemu winne"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dzzl8hv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzzl8hv
Więcej tematów