Trwa ładowanie...

Wstrząsające wideo. Mężczyzna porzucił psa w lesie, a chwilę później miał wypadek. Zwierzę uratowało mu życie

• We Francji niedawno ruszyła kampania społeczna walcząca z porzucaniem zwierząt przez ich opiekunów • Wideo, które zostało nagrane, podbiło serca internautów • Można zobaczyć na nim jak mężczyzna porzuca psa, a następnie chwilę później ma wypadek • Jego życie w ostatniej chwili uratowało pozostawione w lesie zwierzę
Share
Wstrząsające wideo. Mężczyzna porzucił psa w lesie, a chwilę później miał wypadek. Zwierzę uratowało mu życie
Źródło: youtube / kadr z filmu
d3bli94

Fundacja 30 milions D'Amis przygotowało specjalne wideo, które ma na celu walkę z porzucaniem zwierząt przez ich właścicieli. Nagranie pokazuje, że pies to nie tylko odpowiedzialność, ale też przyjaciel, który może uratować ludzkie życie.

Na filmie widzimy jak właściciel porzuca swojego psa, a chwilę później, przerażony biegnącym za nim zwierzęciem, traci panowanie nad samochodem i ulega bardzo groźnemu wypadkowi. Z płonącego auta, nieprzytomnego człowieka, wyciąga jego pies. Mężczyzna ostatecznie budzi się w szpitalu i widzi czuwającego przy jego łóżku... psa.

Choć film powstał niemal pół roku temu, wciąż wzbudza ogromne emocje wśród internautów. W przeciągu ostatnich kilku dni wideo stało się ponownie jednym z bardzo często oglądanych filmów na YouTubie. Zobaczcie je sami.

Ta kampania społeczna została bardzo doceniona we Francji. Sam film obejrzano kilka milionów razy, a w komentarzach możemy przeczytać o tym, że właśnie to wideo idealnie ukazuje jak wielkim przyjacielem człowieka zawsze będzie jego pies.

d3bli94

Podziel się opinią

Share
d3bli94
d3bli94
Więcej tematów