Trwa ładowanie...
d3ml8oi

Wstrząsające sceny na pokładzie samolotu. Siłą wynieśli pasażera

Audra Bridges opublikowała 31-sekundowy fragment kontrowersyjnego incydentu, do jakiego doszło na pokładzie samolotu linii United Airlines. Funcjonariusze lotnictwa w Chicago siłą wyciągnęli mężczyznę z zajmowanego miejsca mimo krzyków i protestów pasażerów samolotu. Stało się to po tym, jak mężczyzna odmówił rezygnacji z zajętego miejsca. Film, który udostępniła za pomocą Facebooka, bije rekordy popularności. Obejrzało go już prawie 6,5 mln internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wstrząsające sceny na pokładzie samolotu. Siłą wynieśli pasażera
(Facebook.com)
d3ml8oi

Incydent miał miejsce w czasie, gdy samolot stał na płycie lotniska Portu Lotniczego w Chicago. Lot 3411 odbywał się do Louisville w Kentucky. Ochrona lotnictwa siłą wyciągnęła mężczyznę z samolotu, po tym jak odmówił jego opuszczenia. Oficerowie brutalnie wyciągnęli pasażera za ręce i nogi, nie zważając na krzyki pasażerów.

United Airlines poprosił, by zgłosiło się czterech pasażerów gotowych rezygnować z lotu za odszkodowaniem, ale nikt nie skorzystał z oferty linii lotniczych. Tymczasem czterech członków załogi potrzebowało wolnych miejsc, by dotrzeć do Lousville, gdzie mieli rozpocząć swoją pracę. Linie lotnicze zastrzegły, iż w przypadku braku chętnych lot zostanie odwołany. Kiedy nikt się nie zgłosił na ochotnika, linie lotnicze wytypowały osoby, które miały opuścić samolot.

d3ml8oi

Pracownicy linii lotniczych wielokrotnie wyjaśnili sytuację mężczyźnie, który mimo wszystko do samego końca odmawiał opuszczenia swojego miejca. Załoga w oparciu o protokół Departamentu Transportu wezwali miejscowe organy ścigania, aby usunąć pasażera z samolotu.

Zajście to sfilmowali wzburzeni pasażerowie, a następnie opublikowali w mediach społecznościowych.

- To było bardzo traumatyczne - powiedziała CNN, pasażerka Jade Kelley, która siedziała obok wyniesionego przez ochronę mężczyzny. Urzędnicy poprosili ją, aby przeniosła się na tyły samolotu, więc nie była świadkiem całego zajścia, ale krzyki, jakie wywołał ten incydent, wciąż ją prześladują.

d3ml8oi

Podziel się opinią

Share

d3ml8oi

d3ml8oi
Więcej tematów