Trwa ładowanie...
d4csnl1

Wsiądź do partycypacyjnego tramwaju i poznaj projekty

Dziś Urząd m. st. Warszawy zaprasza mieszkańców na przejażdżkę tramwajem promocyjnym, w którym koordynatorzy projektu odpowiedzą na pytania związane z budżetem partycypacyjnym, projektodawcy zaprezentują swoje pomysły, a mieszkańcy będą mogli zdecydować czy właśnie na nie zagłosują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wsiądź do partycypacyjnego tramwaju i poznaj projekty
(WawaLove.pl)
d4csnl1

Start z pl. Narutowicza o godz. 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30 i 19.00.

Trasa przejazdu: pl. Narutowicza - pl. Zawiszy - Okopowa - Rondo Radosława - Dw. Gdański - Rondo Starzyńskiego - pl. Hallera - Dw. Wileński - Stare Miasto - Metro Ratusz Arsenał - Marszałkowska - pl. Zbawiciela - Politechnika - Filtry - pl. Narutowicza - wynosi około 65 minut.

W tramwaju mieszkańcy dowiedzą się jakie są zasady głosowania, będą mogli porozmawiać z projektodawcami i koordynatorami dzielnicowymi. Na uczestników czekają również konkursy z nagrodami oraz smaczne ciastka budżetowe.

d4csnl1

Finałem budżetu partycypacyjnego jest głosowanie, w efekcie którego zostaną wybrane projekty do realizacji w kolejnym roku budżetowym. Głosować może każdy mieszkaniec stolicy, drogą elektroniczną, osobiście lub korespondencyjnie w jednej wybranej przez siebie dzielnicy do 26 czerwca.

O tym jak i gdzie można oddać swój głos, pisaliśmy tutaj: Ruszyło głosowanie na projekty do budżetu partycypacyjnego

Do 10 lipca 2015 r. zostaną ogłoszone listy projektów (w każdym z obszarów), które zdobyły najwięcej głosów i będą zrealizowane w 2016 roku.

Przeczytaj też: Zmiany na Trasie Łazienkowskiej. Kierowcy się gubią

d4csnl1

Podziel się opinią

Share

d4csnl1

d4csnl1
Więcej tematów