Trwa ładowanie...

Wrocław: Sylwester 2019 na wrocławskim Rynku. Sprawdź szczegóły sylwestra we Wrocławiu!

Sylwester to szczególna noc. Jeśli nadal nie masz pomysłu na Sylwestra 2019 – Wrocław służy pomocą. Na wrocławskim Rynku na pewno nie zabraknie wrażeń i pomysłów na zakończenie starego i powitanie nowego roku.

Wrocław: Sylwester 2019 na wrocławskim Rynku. Sprawdź szczegóły sylwestra we Wrocławiu!Źródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
dufo6p6
dufo6p6

Kto wystąpi we Wrocławiu?

W Sylwestra 2019 na wrocławskim Rynku wystąpią Ewa Farna, Kamil Bednarek i Sound’n’Grace, dodatkowo będzie można również zobaczyć artystów związanych z Wrocławiem - i to nie tylko piosenkarzy. Wystąpią na przykład akrobaci z agencji Everest, czy bębniarze Beats Beasts. Warto wybrać się na Rynek wcześniej, 2020 pierwszych osób otrzyma specjalne, kolorowe szaliki. Osoby, które nie dostaną się do tzw. strefy imprezy, będą mogły na bieżąco podziwiać wszystko na ogromnych telebimach, ustawionych w północnej części Rynku oraz przy pomniku Aleksandra Fredry.

Sylwester pod hasłem Wrocław Respect

Sylwestrowa impreza na wrocławskim Rynku będzie przebiegała pod hasłem Wrocław Respect. Organizatorzy chętnie podkreślają ideę tolerancji, w związku z czym na scenie wystąpią też artyści niepełnosprawni. Zobaczymy między innymi wykonanie hymnu Męskiego Grania – "Sobie i Wam" – w języku migowym.
Organizatorzy sylwestra poprawili też niedociągnięcia z poprzednich lat, by jeszcze bardziej ułatwić dostęp do wydarzenia osobom niepełnosprawnym. Będzie funkcjonowała specjalna platforma dla osób ograniczonych ruchowo. Zostanie także wdrożona cała masa rozwiązań dla niewidomych i niesłyszących gości imprezy.

Sylwester na Rynku – pozostałe atrakcje

Tuż przed północą na scenie pojawi się tzw. "Gwiazda Północy", którą w tym roku będzie olimpijka Renata Mauer-Różańska i to ona odmierzy razem z publicznością czas pozostały do powitania 2020 roku. Fajerwerki znów nie pojawią się na Rynku w czasie imprezy sylwestrowej, ale organizatorzy wynagrodzą to zgromadzonym przy pomocy serpentyn, konfetti, pokazu świateł i dymu. Charakterystyczna w tym roku będzie również scena, która będzie zmieniać się w słynne, wrocławskie mosty. Ogromnym zaskoczeniem z pewnością będzie też ratusz, który dzięki oświetleniu ze stroboskopów i reflektorów będzie służył jako typowo dyskotekowy kolorofon.

Sylwester na wrocławskim Rynku – harmonogram imprezy

• Start imprezy: godzina 19:30,
• Bramki przy placu Gołębi będą otwarte od godziny 19:00,
• Rozdawanie specjalnych szalików dla pierwszych 2020 uczestników imprezy,
• Zakończenie imprezy: godzina 2:00,
• Ochrona będzie sprawdzać torebki i plecaki, nie można wnosić: alkoholu, materiałów pirotechnicznych, szklanych butelek, niebezpiecznych i ostrych przedmiotów.

Zobacz też: Najbardziej utalentowany polityk opozycji. Tusk podał nieoczekiwane nazwisko

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dufo6p6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dufo6p6
Więcej tematów